ТОП-5 новообраних депутатів ЧМР, які набрали найбільшу кількість голосів виборців

sesia
besplatka_728_90_ukr

Черкаська міська рада цього, як і минулого, скликання складатиметься із 42 депутатів. Люди, які потрапили в ЧМР здебільшого — нові обличчя. Декому із них задля перемоги довелося гарно попрацювати на округах, а для когось вирішальним стало прохідне місце в списку партії. Ми підготували добірку депутатів, які набрали найбільшу кількість симпатій черкасців.

За інформацією на сайті Центральної виборчої комісії, кандидатом, який набрав найбільшу кількість голосів виборців — 1008, став підприємець Араік Мкртчян. Він набрав 78% від квоти. До Черкаської міської ради він балотувався від політичної партії «Слуга народу».

Другим у рейтингу депутатів став кандидат від «Європейської Солідарності» Сергій Рубан. Він набрав 762 голоси, а це майже 59% від квоти. Тепер Рубан представлятиме інтереси 4 округу в Черкасах.

Юрій Тренкін також є у списку кандидатів, за кого проголосувало найбільше людей. Він набрав 751 голос, що складає майже 59% від квоти. Він балотувався від ПП «Батьківщина».

Четвертим за кількістю голосів став підприємець, депутат від партії «За майбутнє» Роман Моторний. Він отримав підтримку 651 жителя міста, що складає 50,38% від квоти.

Завершує рейтинг депутат від ПП «Європейська Солідарність» Руслан Батир, який набрав 584 голоси, а це більше 45% від квоти. Батир працює заступником директора Департаменту житлово-комунального комплексу в ЧМР, а відтепер представлятиме 5 округ міста.

На противагу цим депутатам, яким довелось гарно попрацювати, аби «зайти» до Черкаської міської ради, були й люди, для яких вистачило прохідного місця у загальному списку партії, наприклад, депутатці від «Батьківщини» Юлії Темченко вистачило всього 37 голосів.

Читайте також: Життя без мандату. Легенди черкаської політики, які не потрапили у міськраду

First1

Можливо Вас зацікавить