Тренкін розповів, кого «Батьківщина» підтримає на посаду голови Черкаської облради (ВІДЕО)

TRENKIN
besplatka_728_90_ukr

Фракція «Батьківщини» на посаду голови Черкаської обласної ради підтримає Анатолія Підгорного, який і нині займає цю посаду. Цю інформацію голова обласного осередку ВО «Батьківщина» Юрій Тренкін підтвердив  в студії «ВиЧЕрпно».

- Всеукраїнське об’єднання «Черкащани» здобуло переконливу перемогу на місцевих виборах до обласної ради. За них віддали виборці найбільше голосів. Я вважаю, що партія, яка перемогла, має право на висунення очільника даного органу. Рішенням політради ВО «Черкащани» було висунуто Анатолія Підгорного. Тому наша партія, яка також стоїть на принципах розбудови Черкащини, підтримує його кандидатуру, — прокоментував Юрій Тренкін.

Варто відзначити, що Юрій Тренкін на місцевих виборах пройшов і до обласної, і до міської ради, проте обрав мандат Черкаської міської ради, мотивуючи це тим, що йому ближчі проблеми міста Черкаси, в якому він живе.

- Дуже багато питань, які залишилися незавершеними, в стадії реалізації. Тому за наступні 5 років я хотів би виконати всі зобов’язання, — відзначив «батьківщинівець».

Про це та багато іншого дивіться у нашому відео:

First1

Можливо Вас зацікавить