Три операції та курс реабілітації: Любов Шпак про відсутність у ВРУ (ВІДЕО)

87845426_569768580286209_1260606801552867328_n
besplatka_728_90_ukr

Тривалий час народна депутатка від 194-ого мажоритарного округу Черкащини Любов Шпак не брала участь у законотворчій та громадській діяльності. Майже чотири місяці поспіль вона також потрапляла до переліку депутатів, які пропустили найбільше засідань у Верховній Раді України. З чим була пов’язана відсутність на робочому місці, Любов Шпак розповіла у студії «ВиЧЕрпно».

Читайте також: Шість років виплачувати: нардепка Любов Шпак

про придбання нової автівки (ВІДЕО)

- На жаль, моя тривала відсутність на роботі пов’язана із ДТП, яка сталася 19 жовтня. Це відбулося пізно ввечері, коли я їхала з Києва до Черкас. Пам’ятаю, що був туман і автівка просто з’їхала з дороги. Після цього я перенесла три операції, дві з яких були достатньо важкі. Потім ще три місяці я проходила курс реабілітації. Згадуючи його, я не могла повірити, що за деякий час одужаю. Хочу перепросити своїх виборців, що не могла у цей період відстоювати їх інтереси та проблеми регіону, — підкреслила нардепка.

Нагадаємо, що народна депутатка від 194-ого мажоритарного округу Черкащини Любов Шпак повідомила, що повертається до активної законотворчої та громадської діяльності після тривалого лікування внаслідок дорожньо-транспортної пригоди.

Детальніше дивіться у відео:

First1

Можливо Вас зацікавить