«Це був жарт», — Віталій Ільченко про переміщення міськради в облдержадміністрацію (ВІДЕО)

119421880_244348600217158_1352914535921465990_n
besplatka_728_90_ukr

Переміщення Черкаської міської ради в приміщення обласної державної адміністрації кандидат на посаду міського голови Черкас від партії «Слуга народу» Віталій Ільченко назвав жартом. На цьому він наголосив у студії «ВиЧЕрпно».

Нагадаємо, під час пресконференції Віталій Ільченко заявив, що він би переніс Черкаську міськраду в ОДА, а в приміщенні «мерії» створив Центр креативного розвитку бізнесу.

- Насправді це був жарт, — відзначив пан Віталій. — Просто я вважаю, що першочергове завдання міського голови думати про те, як розвивати бізнес, оскільки це нові робочі місця, додаткові інвестиції, розвиток міста, податки. Тому потрібно сворити Центр підтримки економіки, підприємництва, щоб кожна людина могла започаткувати бізнес. А для цього її потрібно навчити, створити умови, щоб можна було швидко отримати всі дозволи, — розповів гість студії.

Детальніше про Віталія Ільченка як засновника однієї із найбільших агрокомпаній в країні, кандидата на посаду міського голови й людину, яка могла створити власну справу практично з нуля, дивіться у нашому відео:

First1

Можливо Вас зацікавить