«Це був жарт», — Віталій Ільченко про переміщення міськради в облдержадміністрацію (ВІДЕО)

в Відео Новини Політика
0 Коментарів
besplatka_728_90_ukr

Переміщення Черкаської міської ради в приміщення обласної державної адміністрації кандидат на посаду міського голови Черкас від партії «Слуга народу» Віталій Ільченко назвав жартом. На цьому він наголосив у студії «ВиЧЕрпно».

Нагадаємо, під час пресконференції Віталій Ільченко заявив, що він би переніс Черкаську міськраду в ОДА, а в приміщенні «мерії» створив Центр креативного розвитку бізнесу.

- Насправді це був жарт, — відзначив пан Віталій. — Просто я вважаю, що першочергове завдання міського голови думати про те, як розвивати бізнес, оскільки це нові робочі місця, додаткові інвестиції, розвиток міста, податки. Тому потрібно сворити Центр підтримки економіки, підприємництва, щоб кожна людина могла започаткувати бізнес. А для цього її потрібно навчити, створити умови, щоб можна було швидко отримати всі дозволи, — розповів гість студії.

Детальніше про Віталія Ільченка як засновника однієї із найбільших агрокомпаній в країні, кандидата на посаду міського голови й людину, яка могла створити власну справу практично з нуля, дивіться у нашому відео:

KAYLAS_BC

Можливо Вас зацікавить

Відео
«Невідоме про відомих»: призерка Чемпіонату України з автокросу Таня Яроменко (ВІДЕО)
Відео
«Невідоме про відомих»: тренерка баскетбольної групи підтримки «Golden Ladies» Ірина Євченко (ВІДЕО)
Відео
«Зараз я справляюся», — Сергій Рубан розповів, чи збирається і надалі керувати міським осередком ЄС (ВІДЕО)