«Це всього лиш українська традиція», — Ботнар прокоментував інцидент із Романовим

Ботнар пояснив, чому гімнастична зала досі не здана в експулатацію (ВІДЕО)
besplatka_728_90_ukr

Заступник міського голови Черкас Юрій Ботнар у своєму відеозверненні заявляє, що не причетний до інциденту з Олексієм Романовим, якого сьогодні облили червоною рідиною перед входом у Придніпровську райраду, в  приміщенні якої проходила сьогодні сесія Черкаської міської ради. 

Читайте також: «Замовив їх «братіка»: Романов розповів, хто та чому облив його кров’ю

Депутат Романов відзначив, що кров’ю його облила «свободівська молодь» з криками, що він замовив їхнього «братіка». Очевидно, мова йшла саме про Юрія Ботнара, замовне вбивство якого нещодавно попередили правоохоронці.

Також Юрій Ботнар заперечив наявність «охорон», яка могла б облити Романова червоною рідиною.

- Я маю сумнів щодо якихось кримінальних витівок стосовно цієї події. Я гадаю, що це всього лиш українська традиція, коли злодіїв, злочинців, вбивць ганьбили все життя, не давали їм спокійно жити і ходити по вулицях, — прокоментував інцидент Юрій Ботнар.

Також чиновник зазначив, що саме Олексій Романов дзвонив йому і запрошував на зустріч 23 червня із Максимом Шадловський, який наразі затриманий за фактом підозри, що саме він замовив вбивство Ботнара. Тож, підозрює Ботнар, Романов може також бути причетним до замовлення його вбивства.

First1

Можливо Вас зацікавить