Центр Черкас заполонили «швидкі» — до обласного центру з’їхалися медики з усієї України (ФОТО)

DSC01114
besplatka_728_90_ukr

Сьогодні зранку Соборну площу в Черкасах заполонили автомобілі швидкої медичної допомоги. У соцмережах відразу з’явилося чимало припущень стосовно того, що цього разу сталося в місті, адже останнім часом нам «щастить» з ріними надзвичайними подіями.

Насправді медики зібралися на головній площі міста «не по роботі». Це було офіційне відкриття Всеукраїнських змагань бригад екстреної медичної допомоги з міжнародною участю «Черкаські медичні ралі — 2018″ та науково-практичної конференції з міжнародною участю «Реалії сьогодення екстреної медичної допомоги та медицини катастроф в Україні. Дерматовенерологічна допомога в умовах надзвичайних ситуацій мирного та воєнного часу». Участь у ній візьмуть 36 команд з України та команди з-за кордону.

DSC01132

На минулорічних змаганнях черкська команда здобула перемогу, тому цьоріч вони приходять у нас.

DSC01107

Особливість цьогорічного чемпіонату в тому, що одночасно із змаганнями проходить ще й 5 науково-практичних конференцій. До Черкас з’їхалися представники не лише з усієї України, а й прибула потужна делегація іноземних спеціалістів з Ізраїлю, Канади, Польщі, Прибалтики, Німеччини, Литви. Приїхав, кажуть організатори,  і спеціаліст, який у Штатах вважається найкращим у своїй галузі.

DSC01117

Черкащину на цих змаганнях представлятимуть 5 команд. З нашої  країни не представлені лише 4 області. Останньою зареєструвалася луганська команда, яка, до речі,  привезла на ралі сучасну американську автівку — Канада передала її як гуманітарну допомогу.

Під час різноманітних майстер-класів іноземні спеціалісти будуть показувати як діяти в тих чи інших екстремальних ситуаціях. Окремо буде змагання на спритність для водіїв «швидких». Воно проходитиме сьогодні в аеропорту. Основні ж практичні завдання виконуватимуться командами у Соснівці та Дахнівці. Це буде, зокрема, імітація ДТП та надзвичайних ситуацій із багатьма постраждалими.  Подробиць організатори не розкривають, адже оголошувати зміст конкурсу не можна. Однак обіцяють, що  все буде дуже реалістично, а один із  етапів змагань навіть проходитиме на березі Дніпра.

Загалом, медичні ралі-2018 проходитимуть із 30 травня по 1 червня, тож містян просять не лякатися збільшення кількості «швидких» на вулицях.

DSC01108

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить