Ці кошти для нас вкрай необхідні: керівництво приватної школи «Перлина» про ініціативу КМУ (ВІДЕО)

Ці кошти для нас вкрай необхідні: керівництво приватної школи "Перлина" про ініціативу КМУ (ВІДЕО)
besplatka_728_90_ukr

Кабінет Міністрів України видав ухвалу щодо видачі грошей на дітей, які навчаються у приватних школах. Так, на кожного учня повинно бути спрямовано 7 тис. 400 грн. 

У свою чергу, директор приватної школи «Перлина» Олексій Кирпичов наголошує на тому, що отримання цих коштів є вкрай необхідними:

- Будівля школи дуже стара і потребує ремонту, комунікація знаходиться у задовільному стані, є потреба у шкільних меблях і сучасному обладнанні, зокрема, мультимедійному. Маємо багато планів на осучаснення освітнього процесу у межах Нової української школи. Дуже хотілося б, щоб ті гроші, які виділила держава на співфінансування приватних шкіл, дійшли до нас.

Зауважимо, що з 2015-го року кількість учнів у приватній школі “Перлина” зросла із 86 до 140. Вже другий рік поспіль школа набирає по два перших класи. Це є показником того, що батьки довіряють школі, яка надає якісні послуги.

- Це правильно, що кошти нараховують за кожну дитину. Це дає право батькам обирати навчальний заклад і при цьому знімає з них зайве навантаження. Зараз ми будемо отримувати близько 90 тисяч гривень на місяць. У першу чергу ці кошти повинні бути використані за фонд заробітної плати, — зауважив співвласник приватної школи “Перлина” Араік Макртчян.

Зауважимо, що міська влада Черкас обурюється такому рішенню, вважаючи його недоцільним.

Детальніше дивіться у відео:

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить