«Ці вибори стануть великим тестом на зрілість українського суспільства», — нардеп Володимир Ар’єв

"Ці вибори стануть великим тестом на зрілість українського суспільства", - нардеп Володимир Ар'єв
besplatka_728_90_ukr

Як не дозволити перетворити Україну на посміховище для світу, чому фільм «Слуга народу» за участі кандидата на пост президента України Володимира Зеленського є певним «замилюванням» очей українців та що чекає на країну у разі перемоги одного із кандидатів. Про це у ході прес-конференції у Черкасах розповів народний депутат України Володимир Ар’єв.

Народний депутат України зауважив, що кандидат на посаду президента України Володимир Зеленський намагається перетворити політичні дебати на розважальну шоу-програму:

- Елементи шоу можуть бути для того, щоб зацікавити глядачів. Але шоу не повинно скасовувати сенс дебатів. Співи — це класно, але потім має відбутися серйозна розмова, яка особливо готується з боку штабу Володимира Зеленського. Зеленський має намір скоротити розмову, але збільшити розважальне шоу. Ми ж обираємо не актора «95-го кварталу», а ту людину, яка повинна розповісти про своє бачення розвитку країни. Для прикладу, навіть досвідчені хірурги мали помилки в своїй лікарській кар’єрі, але люди, керуючись здоровим глуздом, лягають на операційний стіл до досвідчених професіоналів, а не новачків-початківців. Тому люди, обираючи президента країни, повинні розуміти на що нарікають себе у майбутньому. На дебатах ми маємо зрозуміти, чи має Володимир Зеленський крім акторського образу ще щось всередині. Суспільство повинно розуміти, що Петро Порошенко і Володимир Зеленський — це люди з різних вимірів. Порошенко – грамотний управлінець, який розуміє всі політичні процеси, Зеленський же постійно отримує підказки в підслушку.

За словами Володимира Ар’єва, порівняння самого Володимира Зеленського із французьким політичним діячем Емманюелем Макроном є не зовсім доречним:

- Зеленський, порівнюючи себе із Макроном, припускається дуже великої помилки. Під час зустрічі французьких політичних діячів Франсуа Олланда та Емманюеля Макрона було повідомлено, що Володимир Зеленський, як політик, є або дуже скритним, або абсолютно порожнім. Західні лідери розуміють, що Зеленський хоче порівняти себе з Макроном, але людина, яка ще 3 місяці тому не мала жодної політичної та громадської активності, не може претендувати на посаду президента України. Ми маємо спитати Володимира Зеленського для чого актору потрібно змінювати зали люблячої глядацької аудиторії на дуже суворі зали міжнародних переговорів та українську політику, де шматують абсолютно всіх.

Народний депутат України Володимир Ар’єв наголосив на тому, що люди, які намагаються голосувати проти діючого Президента України Петра Порошенка, ризикують опинитися у розбитого корита:

- Атмосфера ненависті, яка була штучно створена навколо Петра Порошенка, мине. Для роздумів залишилося дуже мало часу. Жахливі прогнози, які нам робили у 2014-ому році щодо економіки, не справдилися. Уряду і діючому Президенту Петру Порошенку вдалося витягти Україну з найгіршого сценарію розвитку подій. Зрозуміло, що люди хочуть більшого, але оцінити реальність, вочевидь, заважає та масова пропаганда зі ЗМІ, які належать олігархам. Зараз кожен голос на вагу золота. Ці вибори стануть великим тестом на зрілість українського суспільства, тому що можна показати характер Петру Порошенку, порадіти, що помстилися, але з наступним вибором потрібно буде жити подальші 5 років.

Також народний депутат України підкреслив, що фільм «Слуга народу», де люди бачать зразковий приклад президента, може перетвориться на своєрідну гру проти народу.

- Люди повинні розуміти, що фільм створюють за сценарієм, а життя зовсім далеке від нього. Володимир Зеленський грав за сценарієм, а президенту доведеться реагувати на конкретні виклики, які пишуть не його друзі сценаристи. Зараз те, що відбувається – це знущання над демократичними процедурами, які можуть спричинити трагедію для суспільства. Люди повинні прийняти правильне рішення, аби не зробити зі своєї країни посміховище для світу. Внаслідок невмілого керування можна не втримати валюту та спричинити фатальні економічні процеси, — додав Володимир Ар’єв.

* політична агітація

 

Можливо Вас зацікавить