«Ці зміни на часі»: Сергій Рубан про призначення нового очільника області (відео)

ruban
besplatka_728_90_ukr

Нещодавно Президент України Петро Порошенко підписав Указ про звільнення Юрія Ткаченка з посади голови Черкаської обласної державної адміністрації, щоб звільнити місце Олександру Вельбівцю, який був на посаді голови облради. Кадрові зміни керівництва області прокоментував голова міського осередку БПП «Солідарність» Сергій Рубан у студії «Вичерпно».

Багато хто пов’язує зараз цю заміну із початком передвиборчої кампанії, адже 31 березня відбудуться вибори Президента. Зокрема, це стосується забезпечення перемоги Петру Порошенку на виборах, на що Сергій Рубан сказав, що підтримує рішення Президента.

- Я вітаю рішення Петра Олексійовича про звільнення Юрія Ткаченка із займаної ним посади і призначення Олександра Вельбівця на посаду голови Черкаської ОДА. Я вважаю, що ці зміни дійсно на часі, що вони підуть на користь Черкаській області, адже Олександр Іванович має великий управлінський та адміністративний досвід. Я впевнений, що у нього все вийде, — прокоментував Сергій Рубан.

Також політик надав оцінку діяльності колишнього очільника області:

- Юрій Ткаченко досить тривалий час був головою Черкаської ОДА. Оцінкою його роботи є офіційні дані Мінрегіону розвитку, в яких Черкащина посідає передостанні місця в таблиці соціально-економічного розвитку регіонів України.

Персонально оцінювати Юрія Ткаченка Сергій Рубан не захотів, вважаючи, що кожен черкащанин може на собі оцінити, наскільки ефективно Юрій Ткаченко керував областю, особливо проїхавши іншими регіонами, адже все пізнається у порівнянні.

Повне інтерв’ю із Сергієм Рубаном дивіться у відео:

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить