Цього року в області вилучили та знищили 265 вибухонебезпечних предметів

aviacijna bomba 2
besplatka_728_90_ukr

Піротехнічний підрозділ аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС України у Черкаській області майже щодня проводить роботу щодо обстеження території області, виявлення, вилучення та знищення вибухонебезпечних предметів часів минулих війн.

Минулої доби було здійснено виїзд, під час якого саперами було знищено 3 боєприпаси часів війни, які були виявлені населенням раніше, — повідомили в Управлінні.

Зокрема, 4 липня у лісовому масиві біля села Білозір’я Черкаського району, місцевим населенням було виявлено 1 мінометну міну калібром 120 мм часів минулих війн.

Цього ж дня в місті Черкаси в лісовому масиві неподалік санаторію «Україна» було виявлено ще 2 вибухонебезпечних предмети, серед яких артилерійський снаряд калібром 76 мм та граната Ф-1 часів минулих війн.

З метою попередження нещасних випадків серед населення в разі виявлення вибухонебезпечних предметів, Управління ДСНС у Черкаській області вкотре звертається до громадян з проханням бути уважними та обережними, суворо дотримуватися правил безпечного поводження з вибухонебезпечними або невідомими предметами!

Пам’ятайте, категорично забороняється:

  • торкатися підозрілого предмету, підіймати або пересувати його;

  • кидати у вогонь, заливати його рідинами, засипати ґрунтом або чимось його накривати;

  • здійснювати на підозрілий предмет звуковий, світловий, тепловий чи механічний вплив;

  • намагатися самостійно знешкоджувати знахідку;

  • розбирати вибухонебезпечний предмет.

У випадку виявлення вибухонебезпечних предметів необхідно відразу зателефонувати за номером «101» або «102», а також ні в якому разі не намагатися самостійно ідентифікувати або знешкоджувати знайдені боєприпаси.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить