Цього року в Умані пройде низка фестивалів

Uman
besplatka_728_90_ukr

Упродовж року місто Умань завершить реконструкцію центральної площі та набережної, проведе фестивалі повітряних куль, а також сиру та вина.

Як повідомила в інтерв’ю Zruchno.Travel заступник уманського міського голови Жанна Лозінська, на реалізацію заходів Програми розвитку туризму Умані в міському бюджеті на цей рік передбачено 220 тисяч гривень і ще 7 мільйонів гривень – на розвиток туристичної інфраструктури.

За її словами, цей туристичний рік у місті буде активним щодо подієвого туризму і розпочнеться він з фестивалю «Уманська Масляна-2019″, який проводять з метою популяризації кращих національних традицій українського народу та розвитку фестивального туризму.

«Уманська Масляна» буде зовсім скоро – 2-3 березня. Ми так підгадали, щоб у нас у перших було це свято, раніше за всіх почнемо проводжати зиму. Користуючись нагодою, усіх запрошую до міста Умань на Масляну», – закликала Лозінська.

Також упродовж року буде проведено вже традиційні фестивалі фарб та повітряних куль – Uman Holi Dance та «Монгольф’єрія. Квітуча країна» відповідно. Після річної перерви буде відроджено етнофестиваль «Шіді Ріді», який мав велику популярність. Плануються й нові.

«У нас є традиційний фестиваль документального кіно просто неба LAMPA.DOC у серпні. А минулого року спробували і цього року будемо продовжувати міжнародний українсько-іспанський кінематографічний фестиваль, який планується наприкінці вересня – на початку жовтня. Ще один фестиваль, який ми започатковуємо цього року, – фестиваль сиру й вина. Адже у нас на Уманщині є і сировари, і винороби. Він буде проходити 11-12 травня, тож будемо чекати на гостей», – зазначила заступник міського голови.

Що стосується інфраструктурних проектів, за словами Лозінської, місто цього року планує продовжити розбудову набережної Осташівського ставу біля комплексу фонтанів «Перлина кохання», а також завершити реконструкцію центральної площі Соборної, яка має стати ще одним привабливим туристичним місцем Умані.

Можливо Вас зацікавить