«Цьогоріч державне замовлення становитиме 111 осіб», — Олександр Тищенко про цьогорічну вступну кампанію у ЧІПБ (ВІДЕО)

tyshenko
престо 728_90_ранкова кава

Днями гостем студії «ВиЧЕрпно» став в.о. начальника Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України Олександр Тищенко.

Місяць тому навчальний заклад вкотре випустив студентів і курсантів і вже буквально знаходиться на порозі нової вступної кампанії. Очільник інституту розповів про її особливості.

- У наш навчальний заклад на бюджетну форму навчання вступають за державним замовленням на такі спеціальності як «Пожежна безпека» та «Цивільний захист». Цьогоріч нам дали державне замовлення на 111 осіб, — розповів Олександр Михайлович.

Абітурієнти навчального закладу – представники фактично всіх регіонів України, хіба що за виключенням Харкова та Львова, де є навчальні заклади схожої спеціалізації.

За словами Олександра Тищенка, цьогоріч обов’язковий предмет, із якого абітурієнти повинні мати позитивні бали по ЗНО, крім української мови та літератури – це математика. Крім цього, ті, хто вступають на державне замовлення,  безпосередньо в інституті складатимуть іспит із фізичної підготовки – підтягування, крос та біг. Після цього буде створено рейтинг і почнеться зарахування.

Реєстрація почнеться 13 липня, ще десь протягом тижня надходитимуть підтверджуючі документи.

Проводитиметься набір і на контрактну форму навчання за спеціальностями  «Охорона праці», «Екологія» «Екстремальна психологія». Додатково цьогоріч вперше набиратимуть студентів на навчання за спеціальністю «Право».

Детальніше дивіться у відео:

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить