«Цьогоріч державне замовлення становитиме 111 осіб», — Олександр Тищенко про цьогорічну вступну кампанію у ЧІПБ (ВІДЕО)

tyshenko

Днями гостем студії «ВиЧЕрпно» став в.о. начальника Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України Олександр Тищенко.

Місяць тому навчальний заклад вкотре випустив студентів і курсантів і вже буквально знаходиться на порозі нової вступної кампанії. Очільник інституту розповів про її особливості.

- У наш навчальний заклад на бюджетну форму навчання вступають за державним замовленням на такі спеціальності як «Пожежна безпека» та «Цивільний захист». Цьогоріч нам дали державне замовлення на 111 осіб, — розповів Олександр Михайлович.

Абітурієнти навчального закладу – представники фактично всіх регіонів України, хіба що за виключенням Харкова та Львова, де є навчальні заклади схожої спеціалізації.

За словами Олександра Тищенка, цьогоріч обов’язковий предмет, із якого абітурієнти повинні мати позитивні бали по ЗНО, крім української мови та літератури – це математика. Крім цього, ті, хто вступають на державне замовлення,  безпосередньо в інституті складатимуть іспит із фізичної підготовки – підтягування, крос та біг. Після цього буде створено рейтинг і почнеться зарахування.

Реєстрація почнеться 13 липня, ще десь протягом тижня надходитимуть підтверджуючі документи.

Проводитиметься набір і на контрактну форму навчання за спеціальностями  «Охорона праці», «Екологія» «Екстремальна психологія». Додатково цьогоріч вперше набиратимуть студентів на навчання за спеціальністю «Право».

Детальніше дивіться у відео:

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить