«Ця земля має використовуватися тільки для наукових цілей», — Ткаченко просить врегулювати земельне питання дослідної станції ім. Симиренка

stancia symyrenka
besplatka_728_90_ukr

Очільник Черкащини Юрій Ткаченко просить врегулювати ситуацію щодо земель, на яких дослідна станція імені Л. П. Симиренка ще з 20-х років минулого століття проводить свої дослідження. Однак наразі у них виник спір щодо 121 гектару, які, як стверджує Управління держгеокадастру в Черкаській області, вони обробляють самовільно.

- Знайдіть якісь можливості, — звернувся під час сьогоднішньої координаційної наради голова ОДА Юрій Ткаченко до Ольги Залоги, керівниці Управління Дежргеокадастру в Черкаській області, — ця земля має використовуватися тільки для наукових цілей. Не для комерційних. Тим паче, що держава наразі вкладає кошти в обладнання, щоб у нас вирощували імунозахищені рослини.

У свою чергу Ольга Залога поінформувала, що у володінні дослідного центру перебуває 200 гектарів землі, на 50 гектарах вони вже самовільно висадили сади і ще 121 гектар вони також самовільно обробляють.

- Вони намагаються оформити на цей 121 гектар документи ще з 2012 року, — зауважив Юрій Олегович, — і кожного разу у них щось не виходить. Я просив би, щоб ця земля була збережена за самим інститутом, який має світове ім’я. Допоможіть їм оформити цю землю.

Можливо Вас зацікавить