Турнір з TFC пам’яті Сергія Амброса

hh
besplatka_728_90_ukr

В рамках фестивалю «Повстанець» 19 вересня в м. Черкаси відбувся перший в Україні турнір за форматом TFC (командні бої) під назвою «Сильна Nація», присвячений пам’яті загиблого азовця, черкащанина Сергія Амброса. Організатором турніру виступив Черкаський обласний осередок Цивільного корпусу «Азов».

На змагання завітали азовець, народний депутат України від м. Черкаси Олег Петренко та лідер Азовського руху, почесний командир полку «Азов» Андрій Білецький, а також бойові побратими Сергія Амброса. Серед почесних гостей турніру була присутня родина воїна: його батьки, брат та кохана дівчина.

За результатами запеклої боротьби перемогу в турнірі здобула київська команда «U18″. Нагороди та кубок переможцям вручали Андрій Білецький та Олег Петренко.

Під час фестивалю усі бажаючі мали змогу оглянути макети сучасної зброї, повправлятись у влучності по мішеням у страйкбольному тирі, та ознайомитись з ідеологічною літературою Азовського руху та полковим виданням «Чорне Сонце» на базі агіт-наметів Цивільного корпусу «Азов».

Як зазначив Андрій Білецький, кулачні бої — це давня слов’янська традиція, таким чином наші предки шанували і славили тих, хто перетнув кордон нашого часу і вічності.

Традиції живуть вічно!
Слава полеглим воїнам!

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить