У 17-ій школі спростували інформацію про переведення до іншого класу школярки, у якої був конфлікт із вчителькою

shkola-17
престо 728_90_ранкова кава

Десятирічну ученицю черкаської спеціалізованої коли №17 Марію Шакіну переводити до іншого класу ніхто не збирається. Перехід до іншого класу можливий лише в тому разі, якщо цього забажають самі батьки дівчинки.

Про це в коментарі «Про все» розповіла заступниця директора з навчально-виховної роботишколи № 17 Ольга Литовченко.

– Зараз учні перебувають на канікулах. До адміністрації школи не зверталися щодо проведення зборів у 5-Б класі з будь-якого питання. Так само не було ніяких звернень щодо переведення Марії до іншого класу, – зазначає Ольга Литовченко. – Точно можу сказати, що від початку року у школі не було жодних батьківських зборів цього класу.

До того ж, уточнюють у навчальному закладі, переведення дитини до іншого класу може бути  лише за заявою її батьків, а не якихсь інших осіб.

– Перед тим, як діти пішли на каратнин та канікули, ми спілкувалися з батьками і з розмов зрозуміло, що вони налаштовані на те, щоб у класі стабілізувалася ситуація і діти спокійно продовжили навчання, – говорить пані Ольга. – Ще в грудні у класі був організований психологічний супровід. Психолог та соціальний педагог постійно працювали з класом. Така робота продовжуватиметься й надалі, але ще до канікул було видно, що у класі немає ні ворожнечі, ні якогось цькування.

Про те, що між дітьми немає ворожнечі говорить і заслужений вчитель України Світлана Силантьєва, яка навчала більшу частину цього класу у молодшій школі:

– Коли в школі таке трапилося, то діти до мене приходили і говорили, що їм шкода Марію. Вони хвилюються, що однокласниця потрапила у таку ситуацію. Тому про яке цькування може йти мова.

Інформацію про те, що батьки хочуть аби Марія Шакіна перейшла до іншого класу спростовує і батько учениці, яка навчається у 5-Б класі, член батьківського комітету Павло Філіпенко. За його словами, останні збори у класі були ще відразу після конфлікту. Опісля батьки не збиралися.

– Але ми ще тоді дійшли згоди, що всі вдома проведуть бесіди з дітьми, аби в класі продовжився нормальний навчальний процес — говорить він.

Нагадаємо, нещодавно батько Марії Шакіної Дмитро написав на своїй сторінці у «Фейсбуці», що його доньку хочуть вижити з класу.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить