У Білозірській ОТГ до кінця року має з’явитися обладнання для видачі ID-карток та паспортів

Óêðàèíñêèé ïàñïîðò
престо 728_90_ранкова кава

До кінця року в Білозірському Центрі надання адміністративних послуг має з’явитися обладнання для видачі ID-карток та паспортів.

Це обладнання буде встановлено в рамках виграного проекту, який Білозірська ОТГ подавала до Міністерства регіонального розвитку. Коштуватиме його закупівля і встановлення 440 тис. грн, 20% з яких — це кошти громади.

Про це під час сьогоднішньої зустрічі з медійниками повідомив голова Білозірської ОТГ Володимир Міцук, - повідомляє кореспондент «Вичерпно». Загалом же, від цієї громади до Мінрегіону було подано проектів, проте переможцем став лише один.

До слова, Білозірська ОТГ – перша, в якій  буде встановлено таке обладнання, наразі подібне устаткування є тільки в спеціалізованих центрах. За словами Міцука, вже вибране місце для встановлення цього обладнання.

- Все, що з’являється нового, ми намагаємося впровадити у себе, — сказав голова ОТГ. — Згідно з набраними в Мінрегіоні балами, ми з нашим проектом входимо в десятку, тож проект має бути реалізований до кінця року.

Наразі Білозірський ЦНАП надає 48 видів послуг. Відкрили його в кінці грудня 2016 року.

- Але моя мрія — щоб надавати 100 послуг. Наразі дуже актуально передати соціальні послуги, тому що наразі нашим людям доводиться їздити в Черкаси. Це дуже незручно, — сказав Міцук.

Завдяки відсутності черг та оперативності, реєструватися до нього приїздять з інших районів і навіть із Черкас, — зауважив голова. Наразі серед переліку послуг є навіть надання витягу з державного кадастру, хоча раніше і зауважували, що їм не актуально це робити.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить