У Черкасах діє програма для лікування наркозалежних

27994207_1421642501297390_1850389440_n
престо 728_90

Фото надане для нашого сайту учасником програми «Анонімні Наркомани»

Наркоманія — це хвороба. Про це неодноразово заявляли, як зарубіжні спеціалісти медичної галузі, так і наші вітчизняні медики. Стати на правильний шлях та вилікуватися  самотужки наркозалежним украй тяжко, а то й неможливо. Аби допомогти таким людям, для них організовують різні види програм та курсів лікування. Зокрема, у Черкасах діє програма «Анонімні Наркомани», яка покликана допомогти подолати залежність від наркотиків та повернутися до звичного, здорового способу життя.

«Анонімні Наркомани» — це некомерційна спільнота чоловіків та жінок, для яких наркотики стали серйозною проблемою. Сюди приходять одужуючі наркозалежні, аби допомогти один одному знову стати «чистими». Також — це програма цілком повного утримання від приймання наркотичних засобів.

- Ми не входимо ні в які інші організації, у нас немає ні вступних, ні регулярних внесків. Ми не надаємо жодних гарантій і нікому не даємо будь-яких обіцянок. Ми не пов’язані ні з якими політичними, релігійними або правоохоронними групами. Ніхто і ніколи не здійснює над нами нагляд. Приєднатися до нас може кожен, незалежно від віку, національності, сексуальної орієнтації, переконань, релігії або відсутності такої. Нас не цікавить, скільки або які наркотики ти вживав, у кого ти їх брав, що ти робив у минулому, багатий ти чи бідний. Нас цікавить тільки твоє бажання вирішити цю проблему, і як ми можемо тобі допомогти, — розповідає один із учасників групи, який уже досить значний час залишається «чистим».

Особливістю цієї програми є те, що у ній немає штатних психіатрів, лікарів, консультантів чи адвокатів. Діяльність програми побудована на допомозі одного наркозалежного іншому. Що стосується фінансової частини, то програма функціонує на самозабезпеченні, а також у ній не приймають фінансових пожертвувань.

Телефон для довідок: 073 — 022 — 60 — 18

28001266_1421642474630726_1301062335_n

Фото надане для нашого сайту учасником програми «Анонімні Наркомани»

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить