У Черкасах долали «Крутий спуск» офісні столи, божевільний локомотив та навіть «Тесла» (ФОТО)

samorobni tachky 4
besplatka_728_90_ukr

Ранковий дощ не став на заваді черкасцям, які прийшли подивтися на «Крутий спуск». Перегони на саморобних тачках у місті проходять вдруге і цього року зібрали ще більше охочих насолодитися цим видовищним дійством. 

samorobni tachky 10

samorobni tachky 5

samorobni tachky 3

Якщо у минулому році Замковим узвозом ганяли «бетмобілі», «лабутени» і «сумки на колесах», то цього року у змаганнях взяли участь «офісний стіл», пародія на автомобіль «Тесла» та навіть локомотив, що трохи збожеволів.

Цьогорічні перегони приурочили до Дня народження міста Черкаси. Як і минулого року участь у замаганнях взяли 14 учасників. Так само майже не змінилися критерії до участі у змаганнях: тачка має важити не більше 100 кг, повинні бути гальма, рульове кремо і не більше одного учасника в автівці.

Оцінювали учасників у трьох номінаціях — «найкреативніший», «найшвидший» та «неспинний» — 5 суддів. Серед них відомий байкер та організатор мотофесту «Тарасова гора» Ашот Арушанов, журналіст Валентин Чернявський, модель Анна Соколова, представник страхової компанії Наталія Нефедова, а також представник організаторів та керівник автоклубу «Черкаси» Андрій Яроменко.

- У всіх номінаціях будуть визначені по три переможця, — пояснив організатор перегонів Андрій Яроменко. — Сума балів по всіх номінаціях вирішить, хто буде абсолютним переможцем «Крутого спуску» 2018 року.

jaromenko

Організатори змагань приготували для учасників цікаву і непросту трасу, на якій стало ще більше трамплінів. Дехто навіть побоявся через них стрибати, а дехто ризикнув — і втратив частину рукотворної тачки. Проте всі отримали масу позитвиних емоцій.

samorobni tachky 8

samorobni tachky 9

Як і минулого року, учасники «Крутого спуску»  креативно підійшли до створення своїх пристроїв пересування. У когось на це пішов тиждень, а хтось свою дивотехніку зробив за один день.

«Божевільнйи локомотив» був створений буквально за одну ніч з підручних матеріалів. Над ним працювали 4 людини.

samorobni tachky

- Ми ще вчора сперечалися: їхати по щось в магазин, чи ні. Дотягли до того, що все позакривалося, тому зробили з того, що було під рукою. Працювали з шостої вечора до п’ятої ранку, — розповів про створення тачки Ярослав.

Долучилися цього разу до перегонів і колеги із суспільного телебачення. До своєї тачки вони навіть прикріпили мікрофон, щоб відразу було зрозуміло, чиїх рук це творіння. Медійники створили невеличкий літачок, який, тим не менш, за їх задумом, має символізувати велике майбутнє.

samorobni tachky 6

Взяли участь у «Крутому спусу» і минулорічні учасники, команда «BusMotors», які під час змагань 2017 року висміяли маршрутку «Богдан», від якої навіть колеса відпадають, створивиши її саморобний аналог.  У цьому ж році вони зробили щось схоже на автомобіль «Тесла», однак з поправкою на минулорічні прорахунки.

- Як змогли, так і змайстрували, — розповіла одна із творців тачки Дар’я Гринько. — Проте ми врахували помилки того року. Наприклад, ми поліпшили аеродинамічні властивості машини. Минулого року нас дуже тормозило те, що дошка була на задній стінці автобуса і вікно спереду. У цьому році більш обтікаєма форма. Але спецефекти так само будуть.

samorobni tachky 2

Останнім учасником змагань став Артем Фіалковський, який змайстрував «Офіс на колесах», якому, на жаль, не судилося доїхати до фінішу. Однак це не засмутило учасника «Крутого спуску», в якому він збирається взяти участь і у наступному році.

samorobni tachky 12

samorobni tachky 13

Вражали гостей свята й справжні гонщики, які проїхалися трасою, вміло долаючи всі перешкоди.

samorobni tachky 7

samorobni tachky 11

First1

Можливо Вас зацікавить