У Черкасах хочуть запровадити платне паркування

parkovka 2
unnamed

Черкаси є чи не єдиним містом України, в якому немає Концепції паркування транспортних засобів. Про це під час ранкової наради повідомила директорка департаменту фінансової політики Черкаської міської ради Наталія Джуган.

- Оскільки немає такої системи, тому у нас і паркується хто як хоче і де хоче, — зазначила Наталія Володимирівна.

Також Наталія Джуган звернулася до керівників департаментів архітектури, містобудування та інспектування й до ЖКК, аби виправити таку ситуацію та запровадити платне паркування у місті Черкаси. Зокрема, до департаменту архітектури та містобудування є прохання підготувати проект рішення міської ради, в якому буде точно визначено місця-ділянки для паркування, а до департаменту житлово-комунального комплексу — розробити Концепцію паркування транспортних засобів на території міста та провести заходи по визначенню суб’єктів господарювання, які будуть організовувати та проводити діяльність із забезпечення паркування транспортних засобів у місті.

Така ідея створення платного паркування є одним із заходів, які необхідно провести, на думку головної фінансистки міста, для збільшення надходжень до бюджету Черкас.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить