«У Черкасах існують інтереси лише двох політичних сил», — депутат Олександр Радуцький (ВІДЕО)

"У Черкасах існують інтереси лише двох політичних сил", - депутат Олександр Радуцький (ВІДЕО)
besplatka_728_90_ukr

Депутат Черкаської міської ради Олександр Радуцький у студії «ВиЧЕрпно» звільнення директорки департаменту фінансової політики Наталії Джуган, та чому деякі школи та дитячі садочки міста залишились без фінансування цього року.

Олександр Радуцький наголосив на тому, що у Черкасах багато шкіл неутеплені, а 28 дитячих садочків взагалі залишились без фінансування цього року:

- У 2014-ому році не виникало питання щодо поділу фінансування між школами і садочками. Усі рівномірно отримували кошти, одразу робилися ремонти. Зараз вийшло так, що розпочався поділ фінансів. Наразі ми бачимо незакінчені роботи. Хочу зазначити, що у будь-якій демократичній державі люди повинні бути задоволені роботою мера і влади, зокрема.

Зачепив Олександр Романович і тему кадрової політики в міській раді. Зокрема, зауважив, що внаслідок конфлікту між заступником міського голови Юрієм Ботнаром та директорркою департаменту фінансової політики Наталією Джуган, Черкаська міська рада втратила одного із провідних спеціалістів у фінансовій сфері:

- Наталія Джуган — одна із найкращих спеціалістів у Черкаській міській раді. Вона входить до складу виконавчого комітету Асоціації міст України. Також Наталія Джуган проводила навчання на державному рівні з провідними фінансистами України. Хочу хаявити, що Анатолій Бондаренко — Пінокіо, якого підвісили на цвях, а Карабасом-Барабасом є Юрій Ботнар, який керує міським головою і містом.

Також депутат ЧМР звернув увагу на те, що наразі в Черкасах існують інтереси лише двох політичних сил.

- Я хочу донести людям, що наразі влади в місті Черкаси немає. Існують інтереси двох політичних сил в обличчі Бондаренка та Ботнара. Мабуть, на сесії міської ради я подарую Бондаренку Пінокіо, тому що, за результатами своєї роботи, він вже не є мером міста. Він може лише піти і сфотографуватися з мішками сміття або в сорочці з краваткою покрутитися на турніку. Хочу зауважити, що  робота мера полягає в організації роботи міста, — додав депутат.

Детальніше дивіться у нашому відео:

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить