У Черкасах лауреати обласного конкурсу театральних колективів покажуть дві вистави

1515_3
besplatka_728_90_ukr

24 березня о 13.00 на сцені міського будинку культури ім. Івана Кулика відбудеться підсумковий концерт лауреатів огляду-конкурсу театральних колективів. Вхід – вільний. Про це повідомляє прес-служба міськради.

Глядачам покажуть дві вистави – «Застукало в двері» за мотивами твору Василя Барки «Жовтий князь» та «Сватання на Гончарівці» за Квіткою-Основ’яненком.

У лютому та в березні тривав огляд-конкурс серед театральних колективів, який присвячений 65-річчю створення області та 205 річчю від дня народження Тараса Шевченка. Він проходив у трьох містах – Золотоноші, Звенигородці та у Христинівці.

Свою майстерність демонстрували майже 40 колективів з Христинівки, Маньківки, Монастирища, Умані та Уманського району, Звенигородського, Лисянського, Шполянського, Смілянського, Городищенського та Катеринопільського районів, а ще – із Золотоноші, Золотоніського, Черкаського, Чорнобаївського та Драбівського районів.

Кращих визначали в номінаціях «народні аматорські театри малих форм», «народні аматорські театри», «аматорські театри», «зразкові аматорські театральні колективи», «кращий актор року», «кращий комедійний актор», «найхарактерніша чоловіча роль», «краща актриса», «кращий авторський твір».

1515_3

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить