У Черкасах міського голову, депутатів та поліцію не впускали на асфальтобетонний завод (ФОТО)

1523961978-327
besplatka_728_90_ukr

Депутати Черкаської міської ради та громадські активісти не змогли потрапити на територію асфальтобетонного заводу, 51 % якого належить міській владі. Їх туди не впустила охорона підприємства.

Про це повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, пише «Zmi.ck.ua«.

«Ми приїхали переговорити щодо діяльності асфальтобенного заводу, чому він досі не працює, подивитися, наскільки прозорою є фінансова та господарська діяльність керівництва заводу. І я вважаю, що ми маємо на це право — оскільки більша частина підприємства є власністю Черкаської міської ради. Однак депутатів та активістів туди взагалі не впустили охорона. Спочатку не хотіли впускали і мене, довелося викликати поліцію. На мою думку, такі речі є взагалі неприпустимими. Чому представники територіальної громади не можуть вільно потрапити на територію комунальної власності?

Як з’ясувалося, на території заводу керівництва немає, переговорити ні з ким. Ми хочемо, щоб асфальтобетонний завод ефективно працював задля інтересів Черкас, а не окремих осіб», — зазначив Бондаренко.

У підсумку на територію підприємства не змогли потрапити навіть працівники правоохоронних органів, яких теж не впустила охорона.

1523962128-870

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить