У Черкасах хочуть нагородити рятувальників та енергетиків, які брали участь у ліквідації наслідків негоди

28939233_1451968358264804_1506435747_o
престо 728_90_ранкова кава

У Черкасах хочуть нагородити рятувальників та працівників ПАТ «Черкасиобленерго», які брали участь у ліквідації наслідків негоди, коли містяни три дні просиділи без води. З таким депутатським запитом на сьогоднішній сесії Черкаської міської ради звернувся депутат Тарас Коломієць.

- В кінці січня черкасці прожили непростий тиждень, внаслідок аномальних снігопадів стався порив електромережі і люди три дні сиділи без світла. Плече нам підставили рятувальники та працівники ПАТ Черкасиобленерго, тому ми пропонуємо відзначити їх, — сказав депутат.

kolomiec

Тому він просить дати доручення департаменту фінансової політики віднайти механізм для відзначення переліку працівників, який він зачитав на сесії.

Однак не всім депутатам сподобалася така ідея.

- Гірше нівелювати міську нагороду не можна. Якщо так, то потрібно нагородити всіх працівників медичної невідкладної допомоги, всіх працівників водоканалу і так далі. Давайте не перетворювати міську нагороду на пустий папірець, — сказав депутат Павло Карась.

Зрештою, депутати підтримали цей запит. За проголосував 31 депутат.

Однак це рішення тепер має бути розглянуте на профільній комісії, лише після цього буде прийняте рішення про відзначення працівників ДСНС та ПАТ «Черкасиобленерго».

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить

 • Горген

  Тоді треба преміювати всих черкащан за те, що ці дні змогли прожити в умовах обмеженого водопостачання та в мороз долали снігові замети до роботи! А взагалі треба спочатку покарати чиновників, які допустили таке ЧП (не продумали резервне живлення водозабору)!!!

  • Аркаша

   Цілком згоден! Кожному черкащанину відзнаку за те, що пили талу воду у 21 віці у центрі України

 • Аркаша

  А потім енергетикам, за те, що забезпечили безперервне електропостачання об’єктів соціальної важливості!