У Черкасах обрали космічних Міс та Містера ЧДТУ (фото)

DSC07656
besplatka_728_90_ukr

Учора в Черкаському державному технологічному університеті обирали Міс і Містера університету. Красиві та талановиті учасники, незвичайний формат конкурсу принесли море вражень від заходу.

DSC07628

DSC07626

DSC07630

DSC07625

Ректор ЧДТУ Олег Григор зауважив, що важливе це свято тим, що його організовує виключно Студентська рада.

- Дуже приємно, що це свято організовують виключно студенти. Ми до нього ніякого відношення не маємо, окрім маленької фінансової допомоги. Цей конкурс — це, так би мовити, інша частина життя студентів, адже не тільки ж навчатися, ще потрібно вміти красиво жити, — сказав Олег Григор.

DSC07640

Конкурс Міс та Містер ЧДТУ проводиться не вперше. Минулого року захід відбувся у класичному стилі. Цього року організатори обрали тему космосу, головна ідея якого — пробудити космос в учасників та гостей конкурсу.

Участь у конкурсі взяли 4 хлопців та 8 дівчат. Відбір проходив у 3 етапи: фотосесія, дефіле та презентація кожного учасника на сцені.

Дівчата та хлопці не лише презентували свій зовнішній вигляд, а й вихвалялися своїми талантами.

DSC07647

DSC07712

Конкурсантів журили директор чоловічої перукарні «Doberman» Дмитрій Хижняк, топовий візажист Анастасія Шипко, представниця шоу-руму «BrandHouse» Даша Грачева та інші.

DSC07669

У конкурсі Міс та Містер ЧДТУ перемогли Алла Запорожець, студентка 2-го курсу факультету комп’ютеризованих технологій машинобудування і дизайну, та Віктор Гузенко, студент 3-го курсу факультету харчових технологій та сфери обслуговування.

Переможці отримали численні призи від спонсорів заходу.

DSC07714

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить