У Черкасах обрали найсильніших богатирів-рятувальників 2015

besplatka_728_90_ukr

Сьогодні на розважально-оздоровчому комплексі «Бочка» змагалися найсильніші богатирі Черкас. Вісім років поспіль змагання «Богатир-рятівник року» проходить у місті і цього року за перемогу боролися 3 команди: 2 команди силачів факультетів Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України та спортсмени Управління ДСНС України у Черкаській області.

Боротьба була напруженою та гарячою. Спортсмени підіймали трьохсоткілограмове колесо, тягнули канатом пожежний автомобіль, за допомогою спеціальної установки підіймали квадрацикл вагою 300 кг та виконували інші складні завдання.

2

4

- Я прийшов вболівати за команду свого факультету Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля. Дуже хочу, щоб вони перемогли. Я сам активно займаюся спортом, але футболом. На мою думку, такі заході вкрай необхідні для сучасної молоді, адже вони розвивають м’язи, підтримують тіло у тонусі, — поділився враженнями від заходу Богдан.

3

Головним суддею змагань був багаторазовий чемпіон світу з богатирського багатоборства у складі збірної України, майстер спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу Віктор Юрченко.  Цьогорічними переможцями стала команда факультету оперативно-рятувальних сил іституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля. ІІ місце зайняли спорстмени Управління ДСНС України в Черкаській області і бронзу завоювала збірна факультету цивільного захисту та управління, техногенної безпеки та охорони праці інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля. Переможці турніру були нагороджені цінними призами та кубками.

5

- Для цих змагань звичайно спортсмени повинні бути спеціально підготовані. У нас є тренер, який цим займається. Активна підготовка спортсменів починається за 2 тижні до заходу, але вони постійно займаються спортом: пауерліфтингом, важкою атлетикою. Хлопці —  призери і чемпіони різноманітних змагань різних рівнів, — зазначив начальник кафедри спеціальної фізичної підготовки інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Владислав Дендаренко.

Протягом усього заходу в перервах між конкурсами дітей та дорослих організатори свята пригощали солодощами та морозивом. А після напружених змагань всі охочі мали змогу зкуштувати спражньої богатирської каші на березі Дніпра.

Можливо Вас зацікавить