У Черкасах під час «неофіційних» слухань знову говорили про недопустимість забудови Соснівки

6-sosnivka-710x434
besplatka_728_90_ukr

Сьогодні в будинку культури ім. Кулика зібрали громадські слухання стосовно питання забудови Соснівки.

- Минулого понеділка пройшло обговорення, але оскільки стало відомо, що із часу попередніх слухань не минуло десять днів, сьогоднішні не мають юридичного права, — зазначив очільник ПП Національний корпус Дмитро Кухарчук. —  Я вважаю, що попри це ми все одно маємо прислухатися до думки громади, тому ми проведемо сьогодні обговорення із попереднім голосуванням.

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, у свою чергу, звертаючись до присутніх, наголосив, що без думки громади ніякого позитивного рішення прийнято не буде.

- Кажіть, на який день і на яку годину вам буде зручно зібратися і все обговорити. Оберіть час і я відразу підпишу розпорядження, яке має юридичну силу, — сказав він. — Але наголошую ще раз, думка громадськості буде враховуватись.

Обговорення питання будівництва все ж почалося.

Так, громадський активіст Євгеній Єзик взявся прогнозувати, що у будівлі, яку збираються зводити, будуть проблеми з водопостачанням. Тобто, звісно, робитимуть усе можливе, аби туди постачалася вода, але на це підуть шалені кошти з міського бюджету. Варто подумати, чи варте воно таких витрат, — вважає активіст.

Свободівець Юрій Ботнар зазначив, що це питання було резонансним із самого початку.

- Якось це дивно. Ми часто говоримо, що маємо розвивати зелену зону, а з іншого будуємо те, що її знищить, — зауважив він.

При цьому він підняв тему цін на житло в таких новобудовах, і наголосив, що черкащани не дадуть забудувати Соснівку.

Згадали і про старовинність Соснівки, зокрема, про те, що наразі там налічується 8 лікувальних і оздоровчих зон.

- Там мають розміщуватися дитячі садки і оздоровчі центри, а не забудови, про які ми зараз говоримо,  — зауважив пан Бохоновський.

Черкащанин Сергій Шестаков наголосив, що, на його думку, важливо й те, що ця забудова перекриє людям прохід до Дніпра.

Представник забудовника Олександр Олоненко натомість запевнив, що ніхто не збирається зрубувати дерева і псувати природу. Черкащанам він порадив подивитися проект, в якому, за його словами, все зрозуміло. При цьому запевнив, що доступ до води у містян  буде. Втім, такі обіцянки черкасці зустріли криками «Ганьба», під які спікера і провели зі сцени.

- Можливо, хтось сподівався, що на перші слухання громада збереться, а на другі — ні, то хочу сказати, що ми зберемося ще раз, і нас буде ще більше, — зазначив член виконкому від громадськості Іван Кієнко.

Зрештою, учасники зібрання вирішили звернутися до міського голови із проханням провести громадські слухання по забудові Соснівки 18 лютого о 14-00.

First1

Можливо Вас зацікавить