У Черкасах підсумували результати спортивного року з веслування на човнах «Дракон»

20171108_125827
start-728x90-animated

Черкащина з кожним роком піднімається все вище у галузі спорту. Про це зазначив на нараді з підведення підсумків спортивного року федерації з веслування на човнах «Дракон» Черкаської області» заступник голови Черкаської ОДА Костянтин Омаргалієв. Для порівняння у 2014 році веслувальники набрали 368 очок та посіли 19 місце в обласному рейтингу. У 2015 році кількість залікових балів склала 2768, що забезпечило 5 місце в рейтингу. 2016 рік був успішним, адже із 8554 балів веслувальники очолили рейтинг з неолімпійських видів спорту у Черкаській області.

20171108_124557

- За результатами виступів спортсменів у 2017 році переконаний, що веслування на човнах «Дракон» залишить за собою провідні позиції у нашій області. Цей рік став не менш успішним, адже на Чемпіонаті Європи в Угорщині здобуто 22 медалі у складі Національної збірної команди України, у якій було 5 спортсменів з Черкащини: Денис Городнічук, Сергій Мелецький, Віталій Чередник, Катерина Коваленко, Анна Чередник. У них 1 золота, 18 срібних та 3 бронзових медалі, — розповів Костянтин Омаргалієв.

20171108_131510

Зліва направо: Денис Городнюк – віце-президент Черкаської обласної федерації з веслування на човнах «Дракон», президент Черкаської міської федерації з веслування на човнах «Дракон», тренер-викладач з веслування на човнах «Дракон» ОКДЮСШ «Спартак», майстер спорту України; Павло Кучер – президент Черкаської обласної федерації з веслування на човнах «Дракон», майстер спорту СРСР, учасник чемпіонату світу з веслування на човнах «Дракон» (Італія, 2017)

Також відзначилися наші спортсмени і на клубному Чемпіонаті світу в Італії, здобувши 14 нагород різного ґатунку. Від Черкаської області змагалися Володимир Скіцько, Павло Кучер та Ольга Ковальова.

- Ми бачимо позитивну тенденцію у розвитку даного виду спорту, збільшується кількість охочих спортсменів. Цей вид спорту дуже видовищний, і, на мою думку, є велика перспектива у його розвитку в Черкаській області, — зазначив Костянтин Омаргалієв.

Про перспективи розвитку веслування на човнах «Дракон» розповів президент Федерації України з веслування на човнах «Дракон», майстер спорту України міжнародного класу, заслужений тренер України Валерій Моргун.

- Ми бачимо у Черкаській області великий потенціал. Дві команди були виставлені на кубку Україні. Це говорить про те, що вид спорту динамічно розвивається і йде вперед. Ми сподіваємось, що у майбутньому у нас буде не дві команди, а 8-10. На Черкасах не варто зупинятися. Є ще й Умань, Сміла, де можуть культивуватися і розвиватися водні види спорту, — розповів Валерій Моргун.

У зв’язку з тим, що Федерація України  з веслування на човнах «Дракон» бачить потенціал у Черкаській області, було вирішено провести в м. Черкаси зимовий чемпіонат України. У 2018 році заплановані чемпіонат Європи у Брандебурзі (Німеччина) і чемпіонат світу в США, де мають взяти участь і спортсмени з Черкащини.

20171108_124530

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить