У Черкасах поговорять про перспективи утилізації сміття в Черкасах

smittya
unnamed

15 березня о 14.00 в малій сесійній залі Черкаської міської ради (м. Черкаси, вул. Байди-Вишневецького, 36, каб. 206) відбудеться публічна консультація щодо змін правил утилізації сміття та перспектив будівництва заводу з переробки відходів у Черкасах. Місто щороку виробляє до 430 000 кубометрів твердих відходів, а наявний сміттєзвалищний ресурс вичерпається за найближчі роки.

Тож представники громадської організації “Центр UA” спільно з місцевою владою, представниками бізнесу, громадських організаціq, мешканцями міста та журналістами обговорять проблемні аспекти переробки сміття в місті та перспективи вирішення проблеми в найближчому майбутньому.

Питання публічної консультації:

- Яка стратегія міста щодо утилізації сміття – звалище чи переробка?

- Які технології сортування та переробки сміття існують і які можуть бути використані в Черкасах?

- Чому виникають проблеми з інвесторами і що з цим робити?

Учасники обговорення:

- Модератор — Сергій Пасічник, координатор ГО “Центр UA” у Черкаській області;

- Анатолій Бондаренко, міський голова міста Черкаси;

- Ірина Удод, директор Департаменту економіки та розвитку Черкаської міської ради;

- Володимир Гусаченко, начальник відділу екології Черкаського МВК;

- Ольга Галушко, еколог, екскурсовод філіалу “Холодний Яр” НІКЗ “Чигирин”;

- Наталія Фоміна, голова ЧОО Всеукраїнської екологічної ліги.

ГО “Центр UA” запроваджує практику вирішення місцевих проблем шляхом пошуку оптимальних рішень спільно з громадою. Проведення публічних консультацій з залученням представників різних заінтересованих сторін дозволить місцевій владі  розробляти та ухвалювати більш якісні рішення, які будуть зрозумілими і тому підтриманими громадою.

За додатковою інформацією звертайтеся до координатора ГО «Центр UA» в Черкаській області Сергія Пасічника – (066) 217 24 55.

Публічна консультація відбувається в рамках проекту “Програма сприяння громадській активності “Долучайся!”, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст діяльності в рамках проекту є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить