У Черкасах посадовець привласнив «Будинок природи»

У Черкасах посадовець привласнив "Будинок природи"
besplatka_728_90_ukr

Обвинувальний акт за фактом незаконного переоформлення майнового комплексу «Будинок природи» в місті Черкаси направлено до суду. Про це повідомляє Черкаська місцева прокуратура.

Черкаською місцевою прокуратурою завершено досудове розслідування за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 206-2 КК України (протиправне заволодіння майном організації, шляхом вчинення правочинів з використанням підроблених документів, вчинене за попередньою змовою групою осіб, що заподіяло велику шкоду).

Досудовим розслідуванням встановлено, що директор одного товариства, діючи умисно, з корисливих мотивів, протиправно заволодів майном Українського товариства охорони природи, шляхом вчинення ряду правочинів з використанням підроблених документів, що заподіяло велику шкоду громадській організації, а саме незаконно переоформив майновий комплекс «Будинок природи» в місті Черкаси, що належить на праві колективної власності товариству.

За результатами проведення судово-економічної експертизи сума розміру заподіяної шкоди складає понад 10 мільйонів гривень, що більш ніж в 15 разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян, чим завдано зазначеній організації  великої шкоди.

На цей час процесуальним керівником погоджено обвинувальний акт та направлено до суду для розгляду по суті.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

First1

Можливо Вас зацікавить