У Черкасах прийняли програму розвитку електротранспорту

trolejbus 2
unnamed

Сьогодні на сесії Черкаської міської ради була прийнята програма розвитку міського електротранспорту у м. Черкаси на 2017-2020 роки. Прийняття програми в доопрацьованому форматі в першу чергу повязано з закінченням терміну дії попередньої програми.

– По даній програмі передбачається в першу чергу беззбиткова робота підприємства, збільшення кількості тролейбусів на маршрутах міста, поліпшення якості перевезення користувачів, а також забезпечення безпеки перевезень шляхом модернізації підприємства, ремонту і оновлення рухомого складу, контактної мережі, тягових підстанцій, а також запровадити сучасні енергозберігаючі технології. Окрім того, передбачається впровадження електронних систем і додатків, що надасть можливість ввести в дію автоматизовану систему диспетчерського управління пасажирським транспортом в місті Черкаси та електронний квиток. Прийняття програми розвитку міського електротранспорту — це початок транспортної реформи в Черкасах, — розповів директор КП «Черасиелектротранс» Петро Кучер.

Програмою передбачається низка заходів для збільшення доходів підприємства, які планується провести за рахунок впровадження системи контролю за громадським транспортом, скорочення витрат діючої системи збору виручки, впровадження енергозберігаючих технологій, збільшення надходжень від неосновної діяльності, йдеться у пояснювальній записці до проекту рішення.

Економічний ефект від заходів, передбачених програмою, очікується у розмірі 10 млн грн на рік (в тому числі отримання додаткових доходів в сумі 8 млн грн та зменшення витрат на суму 2 млн грн).

За словами керівника підприємства, прийняття цього рішення забезпечить безперебійну та якісну роботу комунального підприємства.

Зрештою, депутати підтримали програму одноголосно.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить