У Черкасах розглянуть можливість появи в мікрорайоні Корольова дитячого садочка

dytyachy-sadok
престо 728_90

Мешканці мікрорайону Корольова звернулися з електронною петицією, яку підтримали черкасці, щоб побудувати там дитячий садочок. В проекті рішення йдеться про те, щоб провести до 01.01.2017 облік дітей дошкільного віку (від 0 до 6-ти років), які проживають у мікрорайоні «Корольова» міста Черкаси. Депутати міськради 35 голосами підтримали цей проект рішення.

За результатами проведеного обліку дітей дошкільного віку, які проживають у мікрорайоні «Корольова» міста Черкаси, департаменту освіти ЧМР необхідно буде підготувати та подати Черкаській міській раді пропозиції по даній петиції до 10.01.2017.

До речі, Генеральним планом міста передбачена можливість розміщення там дитячого садка і навіть не одного. А директор департаменту архітектури та містобудування ЧМР Артур Савін повідомив, що побудувати дитячий садок на 250 місць коштує близько 30 млн грн, а на 120 місць — 16 млн грн.

А міський голова Черкас Анатолій Бондаренко наголосив, що проблема із чергами в дитячих садочках існує вже давно, проте вона не вирішувалася. Тому зараз вони тільки ЗА появи дошкільних навчальних закладів, проте є суттєве питання,  хто це буде робити і за які кошти.

Про необхідність побудови там дитячого садка відзначив і депутат по цьому округу Ігор Кіта.

- Жодної інфраструктури в цьому районі немає. Будувати цей дитячий садок однозначно треба. Наразі там зводяться нові будинки. Будуть з’являтися молоді сім’ї з дітками. Тому вкрай необхідно побудувати там дошкільний навчальний заклад, — сказав він.

У свою чергу депутат міськради Павло Карась запропонував створити там приватний дитячий садок.

- Чи потрібно там робити комунальний ДНЗ? Потрібно зробити приватний дитячий садок з муніципальною підтримкою. Це той шлях, яким має йти вся дошкільна освіта в місті. Приватні садки розміщуються навіть в квартирах, — сказав Павло Карась.

А у депутата Олександра Згіблова виникла пропозиція будівництво ДНЗ перекласти на плечі забудовників, які наразі зводять там чи збираються зводити нові багатоповерхівки.

На захист приватних дитячих садків директор департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР Марина Бакланова зауважила, що навесні цього року були змінені санітарні норми утримання ДНЗ, які були спрощені Міністерством освіти, щоб сприяти розвитку приватних садків.

До слова, на сьогоднішній день в Черкасах ліцензований лише один приватний дитсадок.

Зрештою, депутати підтримали проект рішення щодо побудови дошкільного навчального закладу в мікрорайоні Корольова. Тепер міською радою мають бути розглянуті шляхи реалізації цього проекту.
Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить