У Черкасах шахрай-дезертир виманював гроші для власного збагачення

престо 728_90_ранкова кава

Сьогодні біля гіпермаркету «Епіцентр» було затримано дезертира 54-ї бригади, який знаходиться «в бігах» близько року. Проти нього відкрито кримінальне провадження. Зараз чоловіка передали до прокуратури, де і вирішуватимуть його подальшу долю. Його спільник втік, зараз його особа встановлюється, він знаходиться у розшуку.

15423576_679586952202721_400296388_n

Дезертира бачили і біля обласної лікарні, і в районі «Літака», де він у військовій формі виманював у людей гроші, то нібито для поїздки в частину, то солдату на похорон. Затримати дезертира вдалося з другої спроби.

- Вони просили грошей не тільки для себе. Вони просили грошей на похорон. Тоді із 128-ої когось хоронили. Я тут же передзвонив у 128-у, уточнив, чи дійсно є загиблий. Інформація не підтвердилась. Це мене відразу насторожило. Тоді це був самий перший факт про підозру. Це був серпень, — розповів волонтер з «Центру допомоги армії» Сергій. — Добре, що ми контактуємо із «дембелями», які відслужили і які реально знають, яка ситуація. Вони нам і допомогти можуть, і очі відкрити.

Також АТОвці додають, що чоловіки ходили з поминальною корзинкою і чорним вінком, на якому було написано «128-а бригада», таким чином випрошуючи гроші.

АТОвці та волонтери наголошують, що у місті є багато організацій, які допомагають АТОвцям. Проте дезертир не звернувся до жодної.

Тому представники добровольчих батальйонів та інші АТОвці закликають людей остерігатися підозрілих у формі військовослужбовців, які випрошують гроші для власного збагачення.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить