У Черкасах створять спеціально обладнаний парк для людей з інвалідністю (ФОТО)

в Новини

У Черкасах хочуть стоворити парк для людей із інвалідністю, його планують звести за дитячою лікарнею по вулиці Олени Теліги – навпроти будинку, де проживає 70 людей з інвалідністю. Про це повідомляє у «Facebook» черкаський депутат Олександр Згіблов.

Ініціювали створення парку громадська організація «Перспектива». Жителі будинку самостійно об’єднались, аби вирішувати свої проблеми. За словами Згіблова, вони двічі подавали заявку на «Громадський бюджет», але двічі їм відмовляли.

«Керівники організації прийшли на сесію міської ради з проханням відвести земельну ділянку під парк в постійне користування. Спершу мер Бондаренко і його більшість відмовляли. Пам’ятаю, яку умову висунула фракція «Батьківщина», мовляв, ви спершу отримайте грант, а потім буде вам земля. Але отримати грант не маючи земельної ділянки – неможливо. Міська рада (зусиллями фракції Партії вільних демократів і Громадянської позиції) запропонували компроміс: надати земельну ділянку на 2 роки, а за цей час громадська організація спробує отримати грант. Тоді нас підтримали», — повідомляє у себе в дописі Згіблов.

Зрештою, угоду з Посольством Японії вдалось підписати, і Черкаси отримають грант на придбання і встановлення спеціального обладнання для реабілітації.

56140514_2218960475032345_726459521588789248_n

«Грант на 600 тис. грн від Посольства Японії на придбання і встановлення спеціального обладнання для реабілітації. Угода підписана! Другий крок у розвитку парку для людей з інвалідністю у Черкасах зроблено!», — пише Олександр Згіблов.

Проект передбачає будівництво реабілітаційного центру, ігрових майданчиків, невеличкого іподрому, зони відпочинку і медитації, бігових доріжок.

Можливо Вас зацікавить

Новини
Для Черкас планують купити нові тролейбуси в кредит
Новини
Як зароджувалося вуличне освітлення у Черкасах
Новини
Черкаські лікарі дістали голку із дихальних шляхів дитини (ФОТО)

Добавить комментарий