Цього року у Черкасах відбудеться Всеукраїнський з’їзд кардіохірургів України (ВІДЕО)

Цього року у Черкасах відбудеться Всеукраїнський з'їзд кардіохірургів України (ВІДЕО)
besplatka_728_90_ukr

Уже незабаром, 28 та 29 травня, до Черкас завітають 50 іноземних фахівців, 300 кардіохірургів, кардіологів та анестезіологів з різних куточків країни, аби взяти участь у Всеукраїнському з’їзді кардіохірургів України.

Директор Національного інституту серцево-судинної хірургії та президент Асоціації серцево-судинних хірургів України Василь Лазоришенець провів сьогодні робочу нараду разом із головною лікаркою Черкаського кардіохірургічного центру Світланою Журбою, головою обласної державної адміністрації Романом Боднаром та головою обласної ради Анатолієм Підгорним.

- Наразі в Україні функціонують 44 кардіохірургічні центри. Хочу наголосити, що Черкаський кардіохірургічний центр є одним із найкращих в Україні, оскільки він розвивається потужно, опановує нові технології й інноваційні методики. Усі складові дуже важливі для розвитку кардіохірургії в регіоні, — підкреслив президент Асоціації серцево-судинних хірургів України Василь Лазоришенець.

За словами головного позаштатного кардіохірурга Управління охорони здоров’я Черкаської ОДА Олега Журби, подія такого рівня відбуватиметься вперше за всю історію Черкаської області.

- Без перебільшень — це визнання нашої області та кардіохірургії на всеукраїнському рівні. Ми активно готуємося до майбутнього конгресу та чекаємо іноземних гостей. Було також погоджено, що Всеукраїнський з’їзд кардіохірургів відбуватиметься в обласній державній адміністрації, — додав Олег Журба.

Детальніше дивіться у відео:

First1

Можливо Вас зацікавить