У Черкасах відкрили новий гімнастичний комплекс

DSC_0214
besplatka_728_90_ukr

Сьогодні у Черкасах відбулося відкриття нового міського гімнастичного комплексу. В сучасних залах, оснащених найкращим інвентарем для занять спортивною гімнастикою, вже тренуються діти, серед яких майбутні чемпіони.

Відкриття гімнастичного комплексу стало ще одним кроком для розвитку спортивної галузі і для перетворення міста Черкаси на спортивну столицю України.

DSC_0264

Новий черкаський міський гімнастичний комплекс вміщує зал гімнастики, зал фізичної підготовки, великий зал для проведення міських та обласних змагань. Наразі в ДЮСШ займається 300 дітей, навчають їх 14 тренерів.

За словами директора департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР «свободівця» Сергія Воронова, реконструкція приміщення відбувалася близько 3 років. Починаючи з 2016 року на внутрішній та зовнішній ремонт будівлі пішло понад 10 млн грн. З них було задіяно коштів як державного – 55%, так і міського бюджету – 45%. Разом із закупівлею всього необхідного обладнання загальна сума витрат становить 14,5 млн грн.

На свято відкриття спортивного комплексу зійшлися діти, які займаються спортом, їхні батьки, інші небайдужі містяни, а також депутати Черкаської міської ради, заступники міського голови та представники виконавчого комітету. На відкриття гімнастичного комплексу запросили й лідера ВО «Свобода», народного депутата України Олега Тягнибока.

DSC_0250

- Мені б дуже хотілося почути незабаром про Черкаси як про спортивну столицю України. І для того є всі передумови. Все, що ми робимо – робимо заради наших дітей, заради майбутнього. Щоб українські діти мали всі можливості позитивно розвиватися, спорт є однією зі складових розвитку, — сказав Олег Тягнибок.

Заступник міського голови «свободівець» Юрій Ботнар розповів, що на цьому міська влада зупинятися не збирається та буде докладати максимум зусиль, щоб зробити Черкаси спортивним осередком.

- Ми крок за кроком перетворюємо Черкаси на спортивну столицю України. Ми й надалі будемо це робити. Нас ніщо і ніхто не зупинить. Ми будемо продовжувати стелити нові футбольні поля, встановлювати боксерські ринги, льодові комплекси для того, аби наша нація, зокрема, черкаська громада, були здоровими. Ми продовжуватимемо створювати нову і розвивати діючу інфраструктуру для того, аби у нас були чемпіони. Ми не зупиняємося на розвитку власне професійного спорту. Ми робитимемо все, аби містяни будь-якого віку та спортивної підготовки мали можливість займатися спортом буквально у себе в дворі. Адже чим більше ми витратимо на спорт, тим менше ми витрачатимемо на медицину, — сказав Юрій Ботнар.

DSC_0243

Директор комплексної ДЮСШ «Спартак» Черкаської міської ради Тетяна Бордовська розповіла, що у спортивній школі давно мріяли про власну матеріально-технічну базу.

- Ми зверталися до департаменту освіти та гуманітарної політики, Черкаської міської ради з проханням створити школу гімнастики. Нас почули. Нам запропонували приміщення колишнього кінотеатру «Мир». Гроші на проведення капітального ремонту та придбання сучасного професійного інвентарю виділили з міського та державного бюджетів. Дякую усім, хто нас підтримав та допоміг здійснити нашу мрію, — сказала Тетяна Бордовська.

DSC_0259

Тетяна Бордовська вручила подяки за активну участь у розбудові спортивної інфраструктури міста Черкаси та вклад у реставрацію Черкаського міського гімнастичного комплексу заступнику міського голови Юрію Ботнару, директору департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР Сергію Воронову та іншим.

Опісля урочистостей всі охочі оглянули оновлене приміщення та показові виступи гімнастів — вихованців ДЮСШ «Спартак».

DSC_0274

DSC_0268

DSC_0297

DSC_0282

First1

Можливо Вас зацікавить