У Черкасах вирувала феєрія сучасного танцю (фото)

У Черкасах вирувала феєрія сучасного танцю (фото)
в Новини, Спорт

Майже два десятиліття поспіль Черкаси навесні перетворюються на танцювальну столицю України. На цей раз позмагатися за Кубок голови Черкаської обласної держаної адміністрації з’їхалося майже півтори тисячі танцівників з усіх куточків України. 

tanci5

Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одеса, Сімферопль та навіть Луганськ і Донецьк представили на цьогорічному Всеукраїнському фестивалі та змаганні з сучасної хореографії «Весняний вітер» своїх талановитих танцівників.

tanci3

tanci7

Традиційно змаганння пройшли в Черкаському палаці спорту “Будівельник”, в якому з 9.00 до 15.00 за право називатися найсильнішими змагалися у хореографічних стилях та напрямках, таких як диско, диско-слоу, джаз-фанк, хіп-хоп, хаус, техно, денс-поп, брейк, диско-фрістайл, танцювальне шоу, джаз, модерн, контемпорарі танцівники з усієї України.

tanci9

Відкрив замагання голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко, який побажав кожному учаснику вийти зі спортивної зали переможцем:

“Вже  стало традицією, що танцювальна весна починається саме з Черкас. Започаткувала такі чудові змагання Вікторія Сухенко (тренер зразкового колективу сучасного танцю «Вікторія» – ред.). Нехай цей “весняний вітер” надихає вас на нові починання, на нові зверщення, на нові перемоги, на нові можливості. Адже ні для кого не секрет, що цей фестиваль вже отримав статус всеукраїнського”.

tanci

Акцентував увагу очільник області і на тому, що саме Черкаси представляє на сьогоднішніх змаганнях чимало команд, що говорить про провідну роль міста у розвитку танцювального мистецтва. Зокрема, за Кубок голови ОДА вирішили позмагатися такі черкаські команди: “Імпульс” (тренер Людмила Воропай), “Вікторія” (тренер Вікторія Сухенко), “Оріон” (тренер Олена Черкашина), “Експресія” (тренер Вікторія Коваленко), “Princess” (тренер Дарина Терещенко), “RIO-DANCE” (тренер Віолетта Пляшечко ).

 – У нас є такі тренери, які живуть цим. Навіть деякі київські тренери, які присутні сьогодні на змаганнях, – це черкащани, які розпочинали саме у нас, а зараз вже вийшли на всеукраїнський рівень, – сказав Юрій Ткаченко та нагадав про свою ініціативу створити на кожного перспективного спортсмена онлайн-анкету, що допомогло б у їх підтримці.

Зі словами вдячності звернулася у своєму вітальному слові до суддів, тренерів, батьків, учасників змагань очільниця департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Марина Бакланова:

“Хочу вам всім, шановні наші танцівники, нагадати, що поразка – це лише шлях до перемоги. Ви всі достойні. Дякую вам, приїжджайте до нас ще!”

tanci2

Самі ж тренери беззаперечно вірять у силу духу своїх вихованців та будь-який результат вважатимуть стимулом ще наполегливіше працювати.

“Ми віримо в наших учасників! Віримо в перемогу! – сказала керівник зразкового колективу сучасної хореографії «Імпульс» Людмила Воропай.

Змагання з кожним роком молодіють. Пробували свої сили і зовсім юні танцівники, які отримали після колективного виступу в стилі хіп-хоп грамоти і подарунки від жюрі.

tanci6

 – Хвилюємося більше за наших дітей, адже це їх перший виступ при такій кількості людей, перед кваліфікованим жюрі. Проте це загартовує, вони позбуваються свого страху, розковуються, – розповіла мама однієї із маленьких дебютанток.

Кращих із кращих обирало кваліфіковане жюрі, яке прискіпливо оцінювало кожного танцівника. Переможці отримали почесні грамоти, медалі та нагороди.

tanci4