У Черкасах з’явилася туристична «Крилата стежка» (фото)

20180608_110414
besplatka_728_90_ukr

Сьогодні у Черкасах керівництво Черкаської міської ради та компанії Vodafone Україна презентували інноваційний туристичний маршрут «Крилата стежка».

20180608_102713

Робота над проектом тривала з минулого року, а вже від сьогодні черкащани та гості міста мають змогу зчитувати інформацію про визначні місця Черкас з QR-кодів за допомогою мобільного додатку.

За допомогою туристичного маршруту «Крилата стежка» можна ознайомитись із 14 цікавими місцями-пам’ятками Черкас, які в основному розташовуються у середмісті. Туристичний маршрут розпочинається з Соборної площі, охоплює Пагорб Слави, парки та сквери, будинки Белахова, Цибульських, Тиверовських, Лисака-Гаркавенка та інших, а також Черкаський художній музей та Черкаський краєзнавчий музей. Чи буде збільшуватися на маршруті кількість пам’яток представники компанії “Водафон-Україна” сказали, що все у перспективі і до цього мають долучатися жителі міста.

Для того, щоб скористатися туристичними інноваційним маршрутом, достатньо мати у смартфоні інтернет та додаток розпізнавання QR-кодів. На тротуарах міста встановлені мармурові позначки-стрілочки, як вказують напрямок руху маршруту, щоб дізнатися про якомога більше пам’яток, і таблички з QR-кодами, за допомогою яких можна швидко дізнатися про ту чи іншу пам’ятку.

На табличках, які вказують напрямок маршруту та які мають QR-коди, зображена чайка. Цю пташку обрали невипадково, адже вона є символом міста, що розмістилося на березі Дніпра. Цікаво, що в інших містах, а саме Херсоні, Чернівцях, Львові, Полтаві, де є подібні туристичні маршрути, на табличках зобразили їжачка, сову, підкову-смайлик, ведмедика.

- Цей проект соціальний, адже він допоможе містянам та гостям міста цікаво подорожувати Черкасами, дізнаватися про нього все більше, — сказала заступниця міського голови Черкас Людмила Бордунос.

20180608_103220

Пані Людмила розповіла, що на власному прикладі переконалася, наскільки зручно та цікаво подорожувати містом, ознайомлюючись із міськими пам’ятками, адже нещодавно відвідала Чернівці, де вже встановлений подібний туристичний маршрут.

Також Людмила Бордунос звернулася до містян із проханням берегти встановлені таблички туристичного маршруту та не забирати їх додому у вигляді сувенірів.

20180608_110537

Генеральний директор компанії “Водафон-Україна” Ольга Дейнега, яка є родом з Черкас, вважає, що туристичний потенціал міста недооцінений.

- Мені хочеться, щоб у наше місто приїжджали люди та дізнавалися про історичний спадок, зокрема, козацькі осередки, культуру старого та сучасного міста, побачили надзвичайні види Дніпра. Нам є чим пишатися, — сказала Ольга Дейнега та додала, що у компанії “Водафон-Україна” будуть додаткові інвестиції в Черкаси, за допомогою яких впроваджуватимуть 4G.

Варто додати, що туристичний маршрут діє не лише в онлайн режимі. Для тих, хто не має смартфонів, розробники маршруту створили паперову карту та коротку інформацію про пам’ятки міста.

20180608_102723

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить