У Черкасах з’явилося найбільше футбольне поле зі штучним покриттям

DSC00048

Сьогодні у місті відкрили футбольний майданчик зі штучним покриттям дитячо-юнацької спортивної школи «Дніпро-80″  Черкаської міської ради. 

DSC00038

Відзначимо, це футбольне поле з штучним покриттям стане найбільшим серед подібних черкаських об’єктів. Його почали оновлювати наприкінці минулого року. На ці потреби з держбюджету було виділено 4,1 млн грн та 800 тис. грн — з міського, а  розмір поля є  стандартний — 57 на 90 метрів.

Ідея створення цього поля виношувалася близько 10 років, —  про це розповів під час свого виступу Олег Петренко, народний депут України:

- Сьогодні один із тих днів, коли можна сказати, що здійснюються мрії. Одна із таких мрій реалізувалася — поле відкрито. Про ідею цього задуму ми почали мріяти близко 10 років тому. Сьогодні дітки вже зможуть тренуватися і грати на цьому полі, а згодом прославляти наше місто та  Україну.

DSC00051

Про плани виховати на цьому полі майбутніх чемпіонів розповів і міський голова Анатолій Бондаренко.

- Я вітаю нас усіх з такою довгоочікуваною подією. Робота, яка зроблена над створенням цього поля, я певен, що увінчається успіхом і через декілька років ми будемо тут мати нових «Мессі», «Рональдо» і багатьох інших видатних спортсменів, — зазначив Анатолій Васильович.

Опісля офіційного відкриття футбольного поля юним спортсменам вручили подарунки та сувеніри.

DSC00055

DSC00057

DSC00053

Згодом,  право першого удару по м’ячу надалося чиновникам, а потім і юні футболісти, власне для яких і створювалося це поле, зіграли на ньому першу гру.

DSC00061

DSC00049

DSC00065

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить

  • val_may

    До недавнего времени это было ДВА отдельных мини-футбольных поля, на которых играли ВЗРОСЛЫЕ любители футбола за арендную плату.
    Теперь эта возможность исчезла?
    За детей рад, но где теперь играть остальным?
    Где новые поля? Где популяризация футбола?