У Черкасах за хабар затримано керівника Держпродспоживслужби

AKWJ4000
besplatka_728_90_ukr

У Черкасах викрито керівника районного управління Держпродспоживслужби, який отримав від приватного підприємця неправомірну вигоду в сумі 5 тис. грн за невжиття передбачених законодавством заходів реагування за наслідками проведеної у підприємця виїздної перевірки та сприяння у безперешкодному отриманні дозвільних документів.

Зазначеного службовця 14.06.2018 затримано в порядку ст. 208 КПК України одразу після отримання грошових коштів біля торгівельного комплексу в м. Черкаси.

За вказаним фактом зареєстровано кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

На цей час у кримінальному провадженні проводяться необхідні першочергові слідчі та процесуальні дії, спрямовані на повне, всебічне та неупереджене з’ясування всіх обставин події, вирішується питання щодо затримання в порядку ст. 208 КПК України інших осіб, причетних до цього злочину, а також повідомлення їм про підозру та обрання запобіжних заходів.

Довідково: санкція ч. 3 ст. 368 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

KMGU0299

RRZA6859

За інформацією прес-служби прокуратури Черкаської області

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить