У Черкасах за тиждень відкриють відремонтований Міст кохання (ВІДЕО)

mist-e1467856719570
besplatka_728_90_ukr

Міст кохання, що в парку «Сосновий бір», відкриють для відвідувачів за тиждень. Про це розповів директор комунального підприємства «Дирекція парків» Андрій Куча. Нині на конструкції укладають дерев’яне покриття. Про це розповідають у сюжеті “UА: Черкаси“.

На ремонт Міст кохання зачинили торік. Тоді дерев’яне покриття прогнило, конструкція стала небезпечною.

Прикрасити відкриту паркову зону новим мостом – з таким задумом 52 роки тому відкрили у Черкасах Міст кохання, розповідає краєзнавець Сергій Ганницький.

«З 1965 по 76 рік керівником обласної структури був Олександр Андрєєв, який і привіз до Черкас цей міст, побачивши його у місті Новомосковськ на Дніпропетровщині, вирішивши, що він якраз прикрасить нову паркову зону, яка була відкрита у 67 році. І пройшло не так багато часу. Одесапроект розробила документацію, а на Дніпропетровщині зробили цю конструкцію».

За 50 років потому це місце пов’язують з легендами та переказами, каже Сергій Ганницький.

«Для одних це місце, яке поєднує двох людей, для інших – місце смутку, трагедії».

Нагадаємо, нині Міст кохання зачинений на ремонт. Його розпочали робити минулого року. Тут до половини мосту уклали дерев’яне покриття. Матеріалом стала акація. Так він буде міцнішим – говорить директор комунального підприємства «Дирекція парків» Андрій Куча.

Детальніше дивіться у сюжеті:

Можливо Вас зацікавить