У Черкасах засуджено крадія, який проник до магазину в селі Яснозір’я

У Черкаському апеляційному суді обрано нового голову
besplatka_728_90_ukr

Черкаською місцевою прокуратурою підтримано належне публічне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно чоловіка, який обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 185 (таємне викрадення чужого майна (крадіжка) поєднана з проникненням у приміщення, вчинена повторно) Кримінального кодексу України. Про це повідомляє Черкаська місцева прокуратура.

Встановлено, що 36 – річний чоловік, незаконно, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, шляхом злому вхідних дверей, проник до магазину в селі Яснозір’я, звідки таємно, умисно, з корисливих мотивів, усвідомлюючи суспільно – небезпечний характер своїх дій та впевнившись, що за його діями ніхто не спостерігає, викрав алкогольні напої та тютюнові вироби, спричинивши потерпілій матеріальних збитків.

Вироком Черкаського районного суду міста Черкаси зловмисника визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 185 КК України та призначено покарання у вигляді 3 років 6 місяців  позбавлення волі.

На цей час вирок не набрав законної сили та вивчається Черкаською місцевою прокуратурою на предмет законності.

Можливо Вас зацікавить