У Черкасах затримали жінку, яка надавала інтимні послуги за грошову винагороду

naruchnyky
престо 728_90

Нею виявилась 27-річна жителька міста Черкас. Жінка тривалий час надавала інтимні послуги за грошову винагороду. Її дії кваліфіковані слідчими за статтею 302 Кримінального кодексу України.

До правоохоронців міста надійшла оперативна інформація про те, що в одному з районів Черкас місцева мешканка винаймає квартиру з метою надання інтимних послуг за фінансову винагороду.

Під час проведення перевірки інформація знайшла своє підтвердження. Працівники поліції встановили, що у вказаній квартирі постійно перебуває жінка, яка, дійсно, вступає в статеві стосунки з клієнтами за гроші. Клієнтів жінка підшукувала через мережу Інтернет. В ході обшуку домоволодіння працівники поліції виявили велику кількість контрацептивів, предмети інтимного характеру, особисті записи, кошти, отримані за інтимні послуги та ноутбук з інформацією еротичного та порнографічного змісту.

Наразі працівниками Управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми ГУНП в Черкаській області стосовно 27-річної жінки складено адміністративний протокол за статтею 181-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Зайняття проституцією). Слідчим відділом Черкаської поліції відкрито кримінальне провадження за статтею 302 (Створення або утримання місць розпусти і звідництво) Кримінального кодексу України. Триває слідство.

За інформацією прес-служби ГУНП у Черкаській області.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить

 • Andrey Maslyuk

  А в такому разі, мітинг європідарасів на Хрещатику також можна кваліфікувати як створення місць розпусти та звідництво. А чому ні???

  • Мыкола Червоненко

   100%

 • Богдан Гатила

  Яку шкоду ця жінка заподіяла? Навпаки робила людям приємно за гроші. Це її право. Узаконьте нарешті цю давню професію і хай хто бажає займається цим легально. А саджайте сутенерів та звідників.

 • Мыкола Червоненко

  їй можна тільки інкримінувати приховування доходів від оподаткування…
  ну, або якщо когось свідомо заразила венеричною хворобою.
  А «велику кількість контрацептивів» тримати вдома не заборонено.
  Так само і гроші. На них що, написано, що вони за послуги «інтимного характеру»?

 • Andrey Paradov

  Кращеб злодіїв шукали! Показники роблять на повіях! Справжні КОЗЛИ! Жінкам в загалі нема де зоробляти! Тварини!

 • Andrey Paradov

  Взагалі в місці бардак! Вона в себе, в помешканні приймала! Мала на це право!!!! Совок як був так и остався! Менти як були покидьками так і осталися!!! Ні чого не міняється!!!!! Ой дочикаються!