У Черкасах збирають гроші на музичну студію для дітей від одного року

v-cherkassah-sobirayut-dengi-na-muzykalnuyu.12
престо 728_90

Музичний педагог Анна Комкіна вже декілька років використовує орф-підхід для невеликих груп дітей, спостерігаючи, як її вихованці стають спокійнішими, зосередженішими, легко запам’ятовують основні музичні терміни й напрочуд швидко вчать іноземні мови. Нині Анна разом із командою проекту збирає гроші на «Спільнокошті» для закупівлі музичних інструментів та облаштування повноцінної студії, інформує in.ck.ua.

Через музику діти проживають «пригнічені» почуття, позбавляються негативу, заспокоюються та зосереджуються. Регулярні заняття з елементарного музикування рятують дітей від гаджетів, які роблять малюків безініціативними або гіперактивними. А головне – дитина вчиться взаємодіяти з реальним світом, в майбутньому це допоможе успішно будувати стосунки та кар’єру.

Під час заняття діти створюють маленькі музичні вистави з цікавих історій, віршів, забавлянок. Усе це за допомогою гри на елементарних музичних інструментах, різних рухів, ритмів, шумових ефектів (свист, шарудіння, звуки шейкерів, барабанів, металофонів) та різних сенсорних засобів (ліхтарики, кульки). Ці вправи мають ще й терапевтичну функцію. Ми можемо грати швидко, потім – повільно, завдяки цьому в дитини народжується потреба саморегуляції. Досвід, який малюк пережив під час музикування, він надалі успішно застосовує в житті.

Черкаський психолог Валентина Захарченко стверджує, що такі заняття музикою розвивають різні види пам’яті, вираження та сприйняття себе. Це особливо важливо для маленьких дітей.

u-cherkasah-zbyrayut-groshi-na-muzychnu-studiyu.12

Ефект від занять музикою відзначають і мами-черкащанки. Лілія Панчева переконана – її 8-річний син Арсен з легкістю вчить англійську та німецьку, тому що з найменшого віку відвідував заняття Анни Комкіної. Черкащанка Марія Теличко розповідає, що заняття в студії елементарного музикування стали для її дворічної доньки Люби чи не єдиною альтернативою пісочниці. Вже після першого заняття дівчинка почала… співати.

Для повноцінного запуску 6-денної школи з шістьма годинами занять на тиждень організаторам студії бракує ксилофона, металофона, барабанів і перкусії. А також облаштованого і мебльованого приміщення. Загальний кошторис проекту майже 70 тисяч гривень. Гроші організатори збирають на «Спільнокошті». Якщо їм вдасться досягти мети, навчання музиці на елементарних інструментах зможуть відвідати 200 черкаських малюків та їхніх батьків.

Допомогти зібрати кошти на музичну студію можна тут https://biggggidea.com/project/studiya-elementarnogo-muzikuvannya-konsultatsiya-majsterni-2/.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить