У Черкасах змінять рух деяких тролейбусів та автобусів

У Черкасах деякі тролейбуси тимчасово змінять свою схему руху
besplatka_728_90_ukr

За повідомленням КП «Черкасиводоканал» ЧМР у зв’язку з аварійною ситуацією на каналізаційному колекторі на вул. 30-річчя Перемоги в районі гіпермаркету «Епіцентр» 3 серпня, із 09:30 до 16:00 години планують перекриття руху транспорту на кільці-перехресті з вул.Сумгаїтською у напрямку вул. 30-річчя Перемоги.

У зв’язку із аварійними роботами Рух пасажирського автомобільного транспорту буде здійснюватися наступним чином:

Рух тролейбусів:

3.08.2020 з 09.00 до 16.00 на ділянці руху розворотне кільце «вул. Сумгаїтська» (район гіпермаркету «Епіцентр») буде скореговано рух тролейбусів маршрутів № 8. №10 та спецрейси на замовлення ПрАТ «АЗОТ» наступним чином:

№8 – 08.17 з «Аврори» в тролейбусний парк по вул. Смілянській.
№10 – з 08.39 рух з “Річкового вокзалу” в напрямку «вул. О. Теліги» буде здійснено по: вул. Припортовій, бульв. Шевченка, вул. Смілянській, вул. 30 річчя Перемоги, з вул. О. Теліги рух  в напрямку «Річкового вокзалу» залишається без змін.

Спецрейси на замовлення ПрАТ «АЗОТ»:

Рух в напрямку ПрАТ «Азот» залишається без змін, рейс на час відправлення з кінцевої зупинки «Аміак» о 14.48 буде слідувати по: вул. Г. Холодного Яру, пр.Хіміків, вул. Смілянській (без заїзду на Залізничний вокзал), бульв. Шевченка, вул. М. Грушевського, вул. Одеській, повз кладовища по вул. Руставі.

Усі інші рейси курсуватимуть без змін. За додатковою інформацією звертатися за тел.  (0472) 64-74-24

На час виконання ремонтних робіт 03.08.2020 з 09:30 до 16:00 години:

Рух автобусів маршрутів №№ 20, 29 під час руху в сторону вул. Руставі буде здійснюватися вулицями 30-річчя Перемоги, Сумгаїтська, Прикордонника  Лазаренка, Героїв Майдану, Тараскова, Руставі, 30-річчя Перемоги, далі – за маршрутом.

Рух автобусів маршрутів № 6, 22 під час руху в сторону вул. 30-річчя Перемоги буде здійснюватися вулицями Сумгаїтська, Прикордонника Лазаренка, Героїв Майдану, Тараскова, Руставі, 30-річчя Перемоги, далі – за маршрутом.

Рух автобусів маршруту № 33 під час руху в сторону вул. Руставі буде здійснюватися вулицями Сумгаїтська, Прикордонника Лазаренка, Героїв Майдану, Тараскова, Руставі, далі – за маршрутом.

Рух автобусів маршруту № 5 під час руху в сторону вул. Генерала Момота буде здійснюватися вулицями Сумгаїтська, Прикордонника Лазаренка, Героїв Майдану, Тараскова, Руставі, далі – за маршрутом.

Про це інформує пресслужба міськради

 

First1

Можливо Вас зацікавить