У Черкасах знову шукали шляхи вирішення проблем ФК “Черкаський Дніпро”

20916628_1947252278879070_515307385_n
престо 728_90

Сьогодні у Черкасах представники області, міста та безпосередньо керівництво футбольного клубу вкотре говорили про подальшу долю команди “Черкаський Дніпро”. На прес-конференції озвучили наявні проблеми, а також було запропоновано створити муніципальний футбольний клуб.

У першу чергу звернули увагу на той факт, що не зважаючи на фінансові проблеми, тренерський штаб зумів сформувати команду і таким чином забезпечити їй участь у турнірі.

Але попри те, що команду вдалося зберегти, у неї залишаються суттєві проблеми, про це під час виступу заявив головний тренер команди Олександр Кирилюк.

“Після завершення сезону 2016-2017 команда залишилася без сильної фінансової підтримки. Коли згодом гравці зібралися, то ми зіткнулися із проблемою, що ті, хто складав “бойову одиницю” команди, висловили бажання піти із неї, а дехто це і зробив. З часом ми сформували нову команду із гравців, які щойно вийшли із “дитячого футбольного клубу”, віком 19 років. Саме завдяки цим гравцям ми зуміли зберегти команду, і вона зараз є, і гравці виходять на поле”, — розповів про перші етапи своєї роботи тренер ФК “Черкаський Дніпро”

Також пан Олександр озвучив і низку інших проблем, які гостро постають зараз у клубі: по-перше, це мала кількість футболістів, які готові грати у команді, яка має фінансові проблеми, також це проблема із тренувальними полями, годуванням гравців тощо. Але попри це, тренерський склад та і самі гравці не зневірилися і сподіваються, що у команди все ще попереду.

“Після 5 поразок, які у нас є, ми намагаємося рухатися вперед. Команда прекрасно розуміє, що зараз вона знаходиться у процесі. Так, програвати неприємно, але ми маємо робити все, аби дух гравців не впав. До речі, ми підписали трансфер із двома гравцями, адже нам треба зміцнювати оборону на полі, — зазначив тренер, додавши. — Зараз не варто ділити все на “ваше” і наше”, адже тоді ми залишимося такими сірими, як зараз, а варто не топтатися на місці, а розвиватися”.

Про те, що гра нової команди вболівальникам подобається навіть більше за гру їхніх попередриків, зазначив Генеральний директор ТОВ ФК «Черкаський Дніпро» Сергій Богуславець.

Нашим вболівальникам гра нової команди подобається, але вони також вимагають результативності, над якою ми працюємо”, — зазначив він.

Сергієм Богуславецем було озвучено один із варіантів певної економії для ФК, а саме проведення тренувань на білозірському полі.

Також під час прес-конференції представники міста і області озвучили пропозицію створення муніципального футбольного клубу, на їхню думку, це посприяє покращенню становища команди.

До слова, під час прес-конференції представники “Ультрасу” презентували виїзну форму для гравців команди. За попередньою інформацією, керівництво клубу виготовляло “домашню” форму, а “Ультрас” — виїзну. Але, за словами екс-президента ФК Володимира Лашкула, із цією формою виходити на поле не можна, оскільки логотип, який розміщений на футболці, є незапатентованим і це викличе певні проблеми, адже  є порушенням регламенту, проте представники вищевказаної організації в цьому перешкоди не бачать.

20937750_1947252272212404_1245089348_n

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить