У черкаському «Міськсвітлі» новий сучасний автопідіймач

viber_2020-02-20_09-43-59
besplatka_728_90_ukr

У Черкасах за участі міського голови Черкас Анатолія Бондаренка та його заступника Юрія Ботнара працівники комунального підприємства «Міськсвітло» продемонстрували можливості нового авто підіймача, купленого нещодавно за кошти міського бюджету.

– Освітлення міста – один із головних пріоритетів влади, адже це не тільки комфорт, а й насамперед безпека жителів міста. Тому ще рік тому ми спільно з заступником міського голови Юрієм Ботнаром, директором комунального підприємства «Міськсвітло» Віталієм Терьохіним та його заступником Павлом Собком зібрали робочу нараду з питання поповнення автопарку вищезгаданого комунального підприємства. І ось нарешті нам вдалося реалізувати задумане. Відучора працівники КП «Міськсвітло» мають змогу працювати на сучасному автопідіймачі італійського виробництва, придбаному за кошти міського бюджету, – зауважив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Як повідомив директор КП «Міськсвітло» Віталій Терьохін, у Черкасах потрібно обслуговувати близько 15000 світлоточок, багато з яких знаходиться у важкодоступних місцях. Тому новопридбаний автопідіймач дозволить суттєво полегшити та пришвидшити роботу комунальників у напрямку освітлення Черкас.

viber_2020-02-20_09-44-00

За словами заступника мера Черкас Юрія Ботнара, на цю техніку працівники комунального підприємства «Міськсвітло» чекали 12 років. Саме стільки автопарк «Міськсвітла» не оновлювався взагалі. Тепер новий автопідіймач вартістю 2 мільйони 397 тисяч допоможе комунальникам заїжджати у вузькі двори і працювати на значно більшій висоті.

Про це інформує пресслужба міськради

Можливо Вас зацікавить