У черкаську поліцію шукають дільничних офіцерів

natsionalpolitsia
besplatka_728_90_ukr

Із 17 вересня 2018 року в ГУНП в Черкаській області  розпочинається конкурс на заміщення 15 вакантних посад дільничних офіцерів поліції ГУНП в Черкаській області .

Процес відбору до Національної поліції України регламентований Законом України «Про Національну поліцію» та відповідним наказом Міністерства внутрішніх справ України. Щоб влаштуватись на службу в поліції необхідно пройти певний конкурс, який складається з окремих етапів.

Перший етап – це заповнення онлайн анкети на офіційному веб-сайті ГУНП в Черкаській області http://nabir.np.gov.ua та надання відповідних документів до сектору організації відбору (м. Черкаси, вул. Смілянська, 57) та проведення  атестування.

Для участі в конкурсі необхідно підготувати наступний пакет документів:

 1. письмову заяву про участь у конкурсі, у якій також зазначається про надання особою згоди на проведення спеціальної перевірки відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» і на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних “;
 2. копію паспорта громадянина України (при собі мати оригінал);
 3. копію реєстраційного номеру облікової картки платника податків (при собі мати оригінал);
 4. особову картку визначеного зразка
 5. анкету
 6. автобіографію
 7. фотокартки 9х12см (1 шт.), 3х4 см (1 шт.);
 8. декларацію за попередній рік (попередньо подана за встановленою електронною формою та у друкованому вигляді), визначену ЗУ «Про запобігання корупції»;
 9. копію трудової книжки (за наявності) при собі мати оригінал;
 10. копію документів про освіту (при собі мати оригінал);
 11. копію військового квитка чи посвідчення особи військовослужбовця (для військовозобов’язаних  або військовослужбовців) при собі мати оригінал;

Під час подачі документів для участі в конкурсі при собі необхідно мати оригінали документів, копії яких подаються.

Другий етап – це тестування, яке включає в себе: тестування загальних навичок — це електронний тест, направлений на оцінку у кандидатів рівня логічних, вербальних та аналітичних здібностей. Професійний тест включає перевірку знання законодавства, що регулює службову діяльність на обраній посаді, в тому числі на знання Конституції України, ЗУ «Про Національну поліцію», ЗУ «Про запобігання корупції».

Згідно Наказу МВС №1631 від 25.12.2015 до наступних етапів конкурсу допускаються кандидати, які отримали 25 та більше балів за кожен із тестів.

Третім етапом є медичний огляд, який здійснюється з метою встановлення придатності кандидатів за станом фізичного та психічного здоров’я проходити службу в поліції на відповідних посадах.

Четвертий етап – це перевірка рівня фізичної підготовки. Фізична підготовка кандидатів до служби в поліції регулюється наказом МВС № 90 від 09.02.2016 (зі змінами). Даний наказ є у вільному доступі в мережі інтернет.

Під час тестування кандидати здають такі нормативи:

Чоловіки:

 • Комплексна силова вправа;
 • Біг на 100 м;
 • Біг на 1000 м.

Жінки:

- Згинання та розгинання рук в упорі лежачи;

- Біг на 100 м;

- Біг на 1000 м.

Всі нормативи можна переглянути у додатку до наказу МВС України №90 від 09.02.2016, який знаходиться у вільному доступі в мережі Інтернет.

Наступним етапом є психологічне тестування та інтерв’ю. Дане тестування направлене на здійснення психологічного діагностування, вивчення особистісних та інтелектуальних якостей, стилю поведінки кандидатів, визначення їх психологічного та емоційного стану, придатності до служби в умовах підвищеного психологічного навантаження.

Останнім етапом є співбесіда з поліцейською комісією, на якій членами комісії оцінюється відповідність кандидата вимогам до посади. Під час співбесіди поліцейська комісія спілкується з кандидатом, вивчає надані матеріали та результати попередніх етапів конкурсу.

Із 17 вересня 2018 року Ви можете подати онлайн анкету для участі у вищезазначеному  конкурсі за наступним посиланням: http://nabir.np.gov.ua, обравши конкурс «Оберіть конкурс відповідно до бажаного регіону та посади».

За більш детальною інформацією ви можете звертатись до Сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП в Черкаській області, що по вул. Смілянська, 57 м. Черкаси, роб. тел.(067) 559-85-26, (067) 554-66-93.

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить