У Червонослобідській ОТГ з’явиться своя «стежка Робіна Гуда»

юні туристи11
besplatka_728_90_ukr

Створять її в рамках розвитку у громаді туризму – майже 20 років тут діє потужний  туристично-екологічний клуб «Кипарис», що виховав у єднанні з природою сотні людей, із дитинства закоханих у красу України.

- У нашому клубі постійно займається  до 40 школярів, а у походи ходимо одразу кількома поколіннями  наших вихованців, — розповідає керівник туристично-екологічного клубу «Кипарис» Лариса Ольшевська. – Наші діти не лише вивчають орієнтування на місцевості, але й вчаться цінувати та піклуватися про красу української природи, бути справжніми патріотами своєї землі, виявляти в собі кращі людські риси  — такі як  взаємодопомога, порядність, любов до природи, уміння долати життєві труднощі.

Щороку  у клубі проводять  подорожі, екскурсії — по пам’ятних місцях як регіону, так і всієї України, кілька разів виїздили за кордон –  в Угорщину, Німеччину, Чехію та Болгарію. Діти, які відвідують клуб, – найперші учасники таких екологічних заходів як «Первоцвіт» та «Прибери планету». Це – поза тим, що клуб щороку здійснює походи та експедиції, бере участь у туристичних змаганнях різного рівня, на яких здобуває призові місця.

юні туристи 1

- Ми маємо все необхідне обладнання, щоб проводити заняття на високому рівні – а цього року нам пообіцяли пошити ще й форму (коштом громади) – і наші діти з цього просто щасливі. Крім того, нам пообіцяли придбати цьогоріч усе необхідне обладнання для відкриття у центрі Червоній Слободі (біля Будинку культури) справжньої спортивно-мотузкової «стежки Робіна Гуда». Це не лише урізноманітнить заняття юних туристів, але й створить нове цікаве і доступне дозвілля для всіх юних мешканців громади, — коментує Лариса Ольшевська.

First1

Можливо Вас зацікавить