У ЧНУ відбувся перший випуск кафедри військової підготовки

imgonline-com-ua-Resize-Rrz11L4eS1KxiKEj
besplatka_728_90_ukr

У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького відбувся випуск кафедри військової підготовки. 91 випускнику присвоєно первинне військове звання «Молодший лейтенант запасу». На урочистому заході випускникам вручили витяг із наказу Міністерства оборони України й пам’ятний знак.

За два роки юнаки та дівчата  вивчили новітні зразки військової техніки та зброї, тактичні прийоми ведення бойових дій, навчилися працювати з особовим складом військового підрозділу, набули навичок із тактики, вогневої підготовки, топографії, військової психології, опанували стройові прийоми та статути Збройних Сил України. Усі вони пройшли навчальний збір, успішно склали встановлені іспити та атестовані до офіцерського складу.

Привітав випускників військовий комісар Черкаської області, полковник Євгеній Курбет. Він підкреслив, що в нинішній час військова професія є важливою та необхідною.

Начальник Головного центру підготовки особового складу Державної прикордонної служби України, полковник Дмитро Коцеруба побажав офіцерам запасу витримки, сили та постійного вдосконалення професійних навичок. Окрім цього, Дмитро Михайлович запросив випускників на службу до Державної прикордонної служби України.

Із благословенням до молодших лейтенантів запасу звернувся митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан. Владика побажав офіцерам постійно покращувати свої знання та вміння. А також наповнювати свої серця любов’ю й жертовністю.

За інформацією Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

Loading...
Loading...

Можливо Вас зацікавить