У чотирьох вчителів черкаської школи виявили коронавірус, 11 класів йдуть на карантин (ВІДЕО)

karantin
besplatka_728_90_ukr

Від сьогодні 11 класів у школі №8 йдуть на карантин, оскільки коронавірус був зафіксований у чотирох викладачів цього навчального закладу. Також на карантині перебувають 2-А клас у школі №19, 3 клас у 17 школі. 

Про це на своїй сторінці в соцмережі «Facebook» повідомив директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Сергій Воронов.

«Вчителі контактували з одинадцятьма класами, тому учнів відправляють на дистанційну форму навчання», — зазначив Сергій Воронов.

Читайте також: Викладачка Черкаського бізнес-коледжу захворіла на COVID-19

Нагадаємо, в області хворих на коронавірус виявили вже у шістьох навчальних закладах. Факти інфікування коронавірусом вже виявили у Єрківській школі та трьох освітніх установах Черкас. Серед вишів – у Черкаському бізнес-коледжі та Уманському педагогічному університеті імені Павла Тичини.

За словами пана Сергія, три мільйони гривень, які мали використати на святкування Дня міста, було перерозподілено на потреби освіти. Із них близько двох мільйонів гривень витратять на закупівлю техніки: ноутбуків, камер, а ще один мільйон гривень – на маски та антисептики.

Детальніше дивіться у відео:

First1

Можливо Вас зацікавить